City Navigator Europe NTU 2019.30

raza

Pripravnik
19. jun 2011
206
23
18

Priponke

  • MS.JPG
    MS.JPG
    367 KB · Ogledi: 731

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
A Islandija je bla že v prejšnjih verzijah al je na novo...se ne spomnim :)
 

raza

Pripravnik
19. jun 2011
206
23
18
Malo preverite, če vam v mapi Maps pusti dve datoteki od prejšnje verzije. Najdete jo po datumu namestitve. Datoteki lahko izbrišete.
 

jure1985

Pripravnik
27. jul 2008
108
0
16
Pozdravljeni,
jaz imam pa eno "butasto" prošnjo in prosim za pomoč. Je že kar nekaj let kar sem nazadnje nalagal karte na garminovo napravo preko Mapsourca. In seveda, če to ne počneš velikokrat pozabiš. Vmes tudi zamenjal računalnik na katerem imel vse to nameščeno. Sedaj sem prejel dve Garmin napravi, na katerih bi moral posodobit zemljevide. In seveda v eni je SD kartica 1gb v drugi pa 2gb. Samo kopirannje datotek prenesenih iz "travnika" žal ni možno. Premala kapaciteta kartic. Edina opcija bi bila, da si sam izberem in prenesem preko mapsourca vendar kot že navedeno to ne vem več. Iz tega naslova bi vas prosil za pomoč, kako ponovno nastaviti mapsource in katere mape za prenos na kartico.
Lahko tudi pvt sporočilo.

Hvala za pomoč.

lp
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Kupi 2x 8Gb kartici...ne staneta celo premoženje in naloži komplet .img iz saj veš kje in še jcv in ostalo poleg...

Za Mapsource verzijo moraš met prov Mapsource prirejeno verzijo karte...mislim da obstajajo samo še v NT kompresiji za starejše naprave....za NTU mapsourca ni več ker se garmini že sami posodabljajo...