Čistilo za tuš stekleno steno

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
664
81
28
Zivjo,

kaj priporocate da ostane steklo cisto. Je kar nekaj(veliko) vodnega kamna v vodi.
S cim bi premazali/ ocistili steklo da bo lepo.
Razmisljam kaj v smeri kot pri avtomobilih da odbija kapljice da se ne zasusi in ostajajo fleki kamna.

prosim s predlogi izdelkov na dan. Hvala
 

gig

Pripravnik
7. apr 2009
676
11
18
Zivjo,

kaj priporocate da ostane steklo cisto. Je kar nekaj(veliko) vodnega kamna v vodi.
S cim bi premazali/ ocistili steklo da bo lepo.
Razmisljam kaj v smeri kot pri avtomobilih da odbija kapljice da se ne zasusi in ostajajo fleki kamna.

prosim s predlogi izdelkov na dan. Hvala
Tole je sprobano in pomaga! Našpricaš, razmažeš še malo s kako gobico, mal počakaš, potem pa spereš s tušem.
To je le za odstranit kamen. Za zaščito pa poišči kakšen nano premaz da razbija kaplice.
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
664
81
28
Hvala.
Tole od kolpe sem videl, bom probal najprej to.
Vsekakor pa lastne izkusnje forumasev najvec vredne - in mi pomagajo. Thx
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.499
260
113
ja,kolpa san je ok, ampak to je pac cistilo.

pa zascito bo treba pa kaj drugega...
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
664
81
28
Ja saj sprotna nega je vedno praviloma najboljsa, tudi pri nas ostala okna kis in karhejev cistilec oken, bom to prakticiral tudi v tus steni, pa se od kolpe cistilo pa menda bo :)
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.185
1.794
113
Zivjo,

kaj priporocate da ostane steklo cisto. Je kar nekaj(veliko) vodnega kamna v vodi.
S cim bi premazali/ ocistili steklo da bo lepo.
Razmisljam kaj v smeri kot pri avtomobilih da odbija kapljice da se ne zasusi in ostajajo fleki kamna.

prosim s predlogi izdelkov na dan. Hvala

Jaz uporabljam klasicna razprsila za odstranjevanje vodnega kamna v kopalnici.

Imam pa eno proceduro po tusiranju (vzame 15 sekund)..ko se obrisem obrisem se pipo (kromirane dele) ter nato vse ploscice in steklo znotraj tusa.
Nobenega problema z vodnim kamnom (niti z brisanjem po tusiranju).
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.315
939
113
Titograd
Kolpa san čistilo je dobro. Našpricaš, pustiš 5 minut, spereš in gotovo. 2-3 krat mesečno. Po 1 letu šipa kot nova.