Chrysler Grand Voyager 3.8 L AWD

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Gledam nekaj podobnega. , pa me zanima nekaj zadev.
Je možno prestaviti zadnjo vrsto (trije sedeži) v drugo vrsto?
Ima že kdo predelanega na plin?
Kakšna je poraba goriva, predvsem pri mestni vožnji?
Cene rezervnih delov in servisov?
Najpogostejši problemi?
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Cist tko

Te avtomobili so tržno ZELO nezanimivi,tako če bi vzel tega,ti garantiram da če mu das 3k€ na roke,da ga bos odpeljal.

-Servisi so dragi
-Rezervne dele moras kupovati nove
-Če kaj crkne,podpora je slaba
-Požrešna krava z ne preveč dobro lego na cesti.

Jst ti svetujem da se ozres za kakšnim malce bolj normalnim enoprostorcem,če je cena problem,potem raje ne pomisli kaj bo ko ti tak avto crkne,ker takrat nebo stroška 100€ ampak 2.000€ .
Poglej za Megani senici, Zafirami, Kangooji,...
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Hvala za odgovor. Se mi je zdelo da bo nekaj podobnega. V bistvu iščem vozilo s podobnimi karakteristikami. Pogoj je da je 4x4, avtomatik, klima, možnost predelave na plin, enoprostorec... Bo treba še mal za Sharani pogledat, drugo pa itak po moje ne obstaja, razen kakšne eksotike, kot je ta.
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Se strinjam z lost-om, s takim avtom boš imel stroškov ogromno.. pred leti je bil pri bajti tak voyager in smo ga imeli stalno na servisu, žal se ne spomnim, kaj vse je crknilo.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Pa tile Voyagerji so tud eni kritično varnih avtomobilov..... Ni glih zanemarljiva zadeva.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Hm, dobr ste me na tla postavili.
OK, torej Vojager odpade. Ali imam, poleg Sharana (ki mi je grd kot smrtni greh), še kako drugo možnost?
Da ne bom posebej razlagal zakaj ravno takšno vozilo. 4x4 mora imet zaradi dostopa do vikenda, avtomatik zaradi invalida, enoprostorec zaradi prevoza el. invalidskega vozička. Motor je lahko na bencin ali dizel. Če bo bencinar ga bom itak predelal na plin, pa še cenejši so.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.387
5.898
113
pri taščici
Hude zahteve imaš, in boš moral kar iskat da boš našel kaj primernega. Sploh zato ker je pogoj avtomatik in 4x4. Tega v slo ne bo prav veliko.



Mogoče je varianta da bi pripeljal kaj iz tujine, čeprav je tudi tu loterija.



Poglej če imaš še kaj priemernega (trenutno se ne spomnim enoprostorca s 4x4 in avtomatikom razen res sharana s 4 motion. Sicer pa pojdi tega gledat in mu res ponudi neko smešno nizko ceno.

Se pa zavedaj da take zverine ne prodaš nikoli, mogoče šenkaš za kakšne male pare. Ima pa zagotovo vso opremo, o kateri lahko v evropskih avtih samo sanjamo (v veliko novejših) je pa res da varen pa ni.



Mogoče res probaš s 3 jurji in dodaš 2 jurja za plin in kak servis.

Obvezno stestiraj menjalnik, ker če ti bo tukaj zaružilo potem si vrgel 5 k€ čez okno!



edit: mogoče ti ostane samo še kak jumbo "terenec". Tole ni ravno terenec in nima tako velikega prtljažnika kot tvoja izbira samo...http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1502794
 
Nazadnje urejeno:

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Hvala za odgovore.
Okvare menjalnika se še najmanj bojim, motorji pa s 3,8 l in 122 kW morajo zdržat še pa še km. Malo sem začel gledat še VW T5, kot je naprimer tale. Sicer mi je ravno pri temu cena malo sumljiva, nemško pa ne znam tolk, da bi ugotovil zakaj. Malo smo se tudi pogovorili v familiji in zadevo prestavili do naslednje zime. Do takrat bomo pa menda že kaj našli.
cool-1.gif