Chicago preko noči

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
Morda komu pride prav...
Karte sem kupil zadnji trenutek in potem sem dobil neke čudne povezave. V glavnem v Chicago na letalisce sem prišel ob 16 00, potem pa sem imel letalo za Miami ob 6 00 zjutraj. Cel zmatran mi ni blo za bit na letališču, za hotel se mi je pa tut zdelo škoda denarja glede na to, da bi moral že ob 4 00 ven, pa še sploh ne vem kako bi kaj spal zaradi jetlega.

Kolega mi je priporočal Spa, ki je v neposredni bližini letališča. Tja smo se vozili 2o min plačal pa sem $40. Po guglu je to 6 milj stran.
http://www.kingspa.com/chicago/

super odločitev

cena je bila 30 dolarjev za enega. Notri sva šla s punco. Na recepciji je ločeno za moške in ženske, garderoba je ločena prav tako parni del. Brisačk imaš na razpolago kolikor hočeš, vse so na kupu za vzet. V parnem delu imaš parno savno, potem pa par bazenčkov ter take separeje, kjer so tuši. Ko se stuširaš zrihtaš, se vrneš v garderobo in ti dajo pižamico. Vsi fantki smo bili sivi, punčke pa so bile roza.
Potem pa lahko greš v skupni prostor kjer so savne. V savne hodiš kar s to pižamico, če jo zašvicaš preveč se greš preoblečt v drugo. Savne niso tako vroče kot pri nas, so pa zelo čiste! Poleg savn je v tem velikem skupnenm protoru še prostor za igrat šah, karte, jedilnica in en tak fast food šankec, kino, v katerem celo noč vrtijo filme, sediš pa na ogromnih stolih, ter skupna ležišča. V teh skupnih ležiščih je dokaj toplo, imaš svoj ležalnik in dekico. Cel skupen prostor je poln sedežev, kavčev itd... Vse je iz skaja tako da sproti brišejo.
Ko se naveličaš spet greš v ločene garderobe, kjer te čaka pult na katerem so kreme, losjoni, zapakirane zobne krtačke, britvice, pena za brit, glavniki, pilce, palčke za ušesa, zobne nitke itd... itd... itd...
Super varianta, veliko bolje kot noč preživet na letališču.
priporočam!
 

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
Morda sem pozabil napisat, da imajo tudi cel kup masaž, ki pa so se mi zdele drage.

Pa še zelo pomebna stvar taksistu sem dal tale naslov iz neta 809 Civic Center Dr. Niles, IL. 60714
je pa reku, da neve kje je ta center, v niles pa zna prit. Zato si sprintajte še zemljevid in mu točno povejte, daje to poleg Homedipot-a oziroma križišče cest.