Chemtrails - resnica ali laž?

MB91

Pripravnik
5. feb 2012
133
0
16
zasluzi.net
Citirano iz wearechange.si:

V zadnjih tednih so se aktivnosti posipanja slovenskega prebivalstva s strupi iz belih prog na nebu, chemtrailov, močno okrepile. Nad Ljubljano smo večkrat zasledili kar osem letal (v preteklosti sta bili ponavadi samo dve), ki so po več ur preletavala sem ter tja, dokler niso celotnega neba prepredla s svojimi ubijalskimi belimi progami. O tem nam poročajo tudi bralci.

Kemične proge prepoznate po tem, da se – za razliko od navadne proge, ki jo pušča za seboj potniško letalo in ki se v nekaj minuth porazgubi ter postane nevidna (angleško takim progam pravijo tudi contraili ali kondenzacijski repi) – hitro zelo odebelijo. Najprej postanejo vidni neke vrste “vozlički”, podobni tistim, ki nastanejo pri kvačkanju. To je mogoče zelo lepo razbrati na priloženih fotografijah našega bralca. Kmalu se vse skupaj začne kot moka razsipati (po širini) čez nebo. Na koncu iz tega nastanejo cele plahte, oblaki čudnih oblik ter meglice ali črte, ki vsi na popolnoma isti višini visijo nad obzorjem. Pogosto se razvijejo tudi oblaki “ovčke”, ki so tako neobičajno enaki in plujejo v tako neverjetno enakih razmakih, da je vsakomur takoj jasno, da niso naravnega porekla – še zlasti, ker so stisnjeni v nekakšne trakove in nastanejo iz že prej omenjenih prog.

Kakšno je vaše mnenje glede tega je res ali ne?

skala

Majstr
27. feb 2013
10.067
341
83
Kamnje
v zadnjih tednih je očitno vreme zelo ugodno in izpuhi letal ne izginejo tako hitro. druga možnost, ki pa je bolj vrjetna da so v zadnjih tednih eni malo premaknjeni sporžili močno kampanijo glede tega. jaz vsak dan gledam v nebo pa teh prog še nisem opazil.

nič ne rečem mogočem sem pa slep...

Pepe

Guru
20. sep 2007
9.785
843
113
Pred 500 leti so ob taki vročini in suši "našli" čarovnico ali čarovnika, izsilili priznanje in priredili še uboj za množice. In ljudje so bili srečni in rešeni vseh nezemeljskih tegob.
Problem je, da danes za to populacijo, ki rabi nekaj neverjetnega, oblast ne priredi nekega takega krvavega spektakla. Tu je razlog za nastanek chemtrailsov.

erikson

Guru
25. avg 2007
15.791
776
113
Trenutno imajo tridnevno akcijo nad tem delom Evrope in nam čistijo oblake in tako dvigujejo temperaturo. Zadaj je menda energetski lobij (zaradi obilnih pomladanskih padavin imajo presežke elektrike) in delno proizvajalci klimatskih naprav.

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
39
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Pred 500 leti so ob taki vročini in suši "našli" čarovnico ali čarovnika, izsilili priznanje in priredili še uboj za množice. In ljudje so bili srečni in rešeni vseh nezemeljskih tegob.
Problem je, da danes za to populacijo, ki rabi nekaj neverjetnega, oblast ne priredi nekega takega krvavega spektakla. Tu je razlog za nastanek chemtrailsov.

patriot

Sloven´c
22. jul 2007
25.378
358
83
180 m.n.v.
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Se bo spet javil kdo ki na vrtu doma kis kuha? baje pomaga....
LOL-eni si delajo zaloge:

Čudno, da se nobeden ne spomne proizvajat namenskega kisa.

Ali vsaj limat nove etikete gor.

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
43
48
Toliko kisalcev na fb-ju, pa nič ne pomaga - čeprav dežja pa res ni bilo bohvekaj.

Pravovernik

Pripravnik
17. maj 2013
281
0
16
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Se bo spet javil kdo ki na vrtu doma kis kuha? baje pomaga....
LOL-eni si delajo zaloge:

Čudno, da se nobeden ne spomne proizvajat namenskega kisa.

Ali vsaj limat nove etikete gor.
Poseben orgonski kis proti haarpu in chemtrailom - pa damo not deževnico pa malo zabiberimo s kakim ocetom, da diši, pa prodajamo po 20 € kantico.

patriot

Sloven´c
22. jul 2007
25.378
358
83
180 m.n.v.
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Zdaj ko so bile te nevihte so imeli na FB take poste, da sem v roki že telefon držal, da umobolnico pokličem

https://www.facebook.com/groups/haarp.slo/
Citat:
Natalija Kurmanšek
Direkt po službi, hitim domov. Se parkiram. Lavfam iz avta po kis... Pa fašem od zdrizov nekaj strešnikov direkt na avto. Zakisala sem jih tako, da jim jasno ni blo. Banda! No vsaj mami je danes prvič sprobala kisanje. Navdušena nad rezultatom in takoj lavfala v trgovino po zaloge... tako, da upam, da se tudi po Koroškem razširi razdrizevanje..
Deli z ostalimi · Pred 15 urami/-a preko mobilnega telefona
Citat:
Poletna Gordana
Okolica Žalca, včeraj... Kazalo je grdo, na koncu je orkanski veter (hudiča, od vseh prisotnih sem samo jaz opazila, da je pihal najprej v eno smer, po umiritvi pa v drugo...) polomil nekaj vejevja na drevju in grmovju, trampolin vrgel preko koruze, paradižnika v mlado drevo in ga odlomil tik nad zemljo... pa še par takih fint...
Kar je bilo najbolj zanimivo - po dozi kisa se je naredilo nekaj čistine... in takoj nov chemtrail na njej!!! (itak, da sem pohitela z novo "lužico")

Se pa vidi začetniškost.... Kako vam uspe obdržati mirne živce in ljubezen v srcu, ko pa zgleda ko sodni dan - mene je bilo pošteno strah
Citat:
Marko Lisjak Slovenija
Na pomoč, Gorenjska izgublja btko. Kisa mi je zmanjkalo.
Jaz bom očitno jedel dva dni vložene gobe, ker sem začel uporabljati kis iz vloženih gob,.
Prihaja iz smeri Jelovica proti Soržič. Sonca ni več
Že piha veter!
Na pomoč Zg Besnica kliče na pomoč!!!!!!!!!!!!!!
Bogu hvala in vam dobrim dušam za pomoč!
amen Vsem pošiljam ljubezen!
Citat:
Sabina Aleš
IZ SRCA SE ZAHVALJUJEM VSEM ETERIČNIM KOMUNALCEM, KI SO NAM POMAGALI NA DALJAVO IN DANES PREPREČILI TOČO. SAMA SEM SICER PRED TEM OSKUBILA TRGOVINO IN BILA POHVALJENA, KER BOM TOLIKO VLAGALA, A TA KISSSSS JE ZA ZDRIZJE PACKE RADIRAT.
Saj to se zajebavajo, kajne?

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
1
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik Pravovernik pravi:
Poseben orgonski kis proti haarpu in chemtrailom - pa damo not deževnico pa malo zabiberimo s kakim ocetom, da diši, pa prodajamo po 20 € kantico.
Homeopatski kis za chemtrailse

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.523
1
36
Biološko pridelani homeopatski (200C) kis, proizveden iz ekoloških jabolk, odgovorno nabranih z tal pod jablanami (ko so jih odrabile in jih podarile nam - seveda smo se jim z krajsim ritualom tudi zahvalili za dar), informiran z Orgonskim Androidom ter obogaten zkontra-delci nano-robotom in z dodano 0.02% raztopino Barijevega Klorida po Homeopatskem receptu patra Ašiča, prodajan v reciklabilnih steklenih vrčih domače izdelave iz peska z visoko vsebnostjo kristalov, ter zapečaten z zamaškom iz kamene strele.

Garantiram prodajo.press