Cev za odpadne kavne lončke

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Iščem nekakšno cev, da bi bila namenjena odlaganju kavnih lončkov iz kavomata. Plastična cev za hišne odtoke ima NEKOLIKO premajhen notranji premer, nekako 70mm, sicer gre lonček zelo na knap noter ampak pri večji količini se zabašejo. Fino bi bilo, da bi bila notranja mera cevi nekako 75mm.....

Lahko kaka cev za žleb, lahko prozorna plastična, lahko steklena, kovinska, iz kateregakoli materiala...ima kdo kako dobro idejo?

Dolžina cevi bi bila pa kakih 80 do 100 cm, na podstavku
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
če t po merii nardijo iz pleksi stekla, bi bla vrjetno kr draga.
kaj pa če pokličeš na kako firmo, ki oddajajo v najem avtomate za vodo, pa mogoče prodajajo kot rezervni del, al ti pa od kakšnga pokvarjenga odstopjo.
 

Mathew

Pripravnik
6. sep 2007
401
0
16
MS
Greš k nekomu, ki se piga žlebove in pločevino za stavbno kleparstvo, ti imajo ponavadi tudi ročne rund mašine (krivilnike pločevine) in ti lahko naredijo cev iz pločevine po želji.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Lahko vzameš tisto juvidur cev, kamor je navit polivinil na metre. Pojdi v kako zadrugo in povprašaj za ostanke.
Fi je glih tam nekje.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
A misliš to uno nagrbančeno, oranžno? Je tam nekje, ja, sam je pa tut grda ko sto mater.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
jap.
rdeča je 50, una je 75.

sej ni reku, da mora bit lepa. je pa lahko še kako drgač uporabna.

mogoče se dobi tut inox, sam je pa težka.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Vseeno če je težka, saj stoji na podstavku.

Štrom rebrasta cev? A gibljiva? Če je gibljiva mi nič ne pomaga, mora stati pokonci
smile-1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Zdaj sem nekje dobil kartonasto cev (se mi zdi da je bil v njej zemljevid) z notranjim premerom 75 mm, tako da je problem načeloma rešen. Le TRAJNO rešen ni, kajti kapljice vode ali kave in karton ne grejo najbolje skupaj, dolgoročno bo zadeva začela cveteti. Morda bi cev polakiral z brezbarvnim lakom?
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
A veš da sem točno to že naredil
rolleyes-1.gif


Ma delam neki kamor bojo kavopivci in vodopivci odlagali lončke, ne pa da so jih polni koši in okolica. Ker se bojo ujeli en v druzga, bojo zavzeli manj prostora. Odvisno od porabe lahko naredim dvocevko ali olimpijske kroge, bom videl kako bo šlo.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
obstaja oriđinal koš. delikomat al nekaj takega jih ma zraven svojih avtomatov.

verjetno ni problem kupit. je pa v košu mislim da 16 ali pa celo 20 cevi.
 

Podobne teme