čestitke za prvi maj

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.318
113
2. maj je bolj vreden čestitk :aplauz:

bosanci, poljaki, srbi in črnogorci ga imajo še.
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Zanimivo da ga Bosanci in Črnogorci imajo pa je skoraj vse odprto pri njih.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

zanimivo je, da v javljanjih s terena slišiš samo kako je bilo včasih fajn, pa kako danes, mladina, tujina, ni živet...

To je spomin na "varne" in stabilne dni. Danes ni tako. Včasih smo kolektivno gradili in na ta način veliko naredili, v korist skupnosti - zase pa malce manj.
Danes pa delamo vsak zase, črpamo tisto kar je bilo nekoč kolektivno narejeno, pa še spotikamo en drugega, da ja ne bi kdo preveč na lahek način obogatel.

Včasih je štelo, koliko si pljunil v roke in nekaj naredil. Danes pa šteje, kako dobro znaš pljuniti v delo - pa naj se kar samo naredi, s pljunkom vred. :confused:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ni moj. Zadnjih 30 let ni moj praktično noben politik. Vem koliko in kako me košta.

Medtem ko Ti pa točno veš, kateri je tvoj. Snemi bogca iz kota in obesi svojega gor, da ga boš lahko gledal in občudoval vsakič ko greš mimo.

Kako je že predaval Jezus ... "Gorje vam, ki obožujete ikone itd ... " :norec:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Ni moj. Zadnjih 30 let ni moj praktično noben politik. Vem koliko in kako me košta.

Medtem ko Ti pa točno veš, kateri je tvoj. Snemi bogca iz kota in obesi svojega gor, da ga boš lahko gledal in občudoval vsakič ko greš mimo.

Kako je že predaval Jezus ... "Gorje vam, ki obožujete ikone itd ... "
Samo toliko da se ne pozabi.
Screenshot_20210502-112526_Samsung Internet.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Volil sem ga, da, ker imam poln kuratz tega spletkarjenja in spotikanja samih sebe. Takrat je bil edini ki je pokazal, da bo popucal nesnago in podgane ki se je namnožilo tam v javni upravi.

Toda - dejstvo je, da se je težko boriti proti mlinom na veter. Človek je pa itak pokvarljivo bitje .. :oops1: .

To je bil tudi moj edini glas na volitvah od leta 95 do sedaj, z edinim in obupnim ( :norec: ) namenom da vendarle poizkusim zadeve normalizirati. Ker sem pač prišel do svojega lastnega prepričanja, da 'Z mojim podpisom na glasovalnem listu pač ne bo nihče legalizirano kradel ' !

In to je to. Če imaš lastno bučo in čast, pa osporavaj temu. Ker je cela slo zgodovina prepolna ravno tega - legalne kraje z blagoslovom volilcev.