cesta Brnik

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Nope. To je rešitev da ne vozijo po pločniku med otroki. Me prav zanima kako bi ti bil vesel ko gre tvoj junior v šolo po pločniku pa mu nasproti pripiči šleper po istem pločniku...
Kot sem rekel, projekt je DRSCjev... Mi smo se tudi čudili ožinam (vaščani)
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Nope. To je rešitev da ne vozijo po pločniku med otroki. Me prav zanima kako bi ti bil vesel ko gre tvoj junior v šolo po pločniku pa mu nasproti pripiči šleper po istem pločniku...
Kot sem rekel, projekt je DRSCjev... Mi smo se tudi čudili ožinam (vaščani)
Aja, hmm in zakaj taistih plocnikov pozimi niste imeli spluzenih po vec dni skupaj, ce vas takoooo skrbi za varnost otrok (kako so otroci velikokrat prikladni za prikrivanje neumnosti starejsih).
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.472
859
113
Pritoži se na DRSC. Oni so peljali projekt obnove in umirjanje prometa. Za nas je edina dobra rešitev obvoznica. Sicer pa očitno ureditev dosega namen če se dir(dre)kači pritožujete nad ureditvijo.
In ta se bo zaradi nesposobnežev na DARS-u, ki so zamaknili gradnjo "sosednje" obvoznice, zamaknila za (najmanj) 1 leto.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Itak... Da bi jim pirhe porezal gnilobam na DARSu... Bomo videli kaj bo Brane naumil v odgovor.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Aja, hmm in zakaj taistih plocnikov pozimi niste imeli spluzenih po vec dni skupaj, ce vas takoooo skrbi za varnost otrok (kako so otroci velikokrat prikladni za prikrivanje neumnosti starejsih).
Kot sem ti rekel... odgovornost oz. kdo jih upravlja. Na vasi (kjer zimsko službo opravlja Komunalno podjetje Vodice s pogodbeniki) so bili pločniki očiščeni tik-tak.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Pri vas DARS pelje projekt?
Tiste inox kolicke so sleperji itak prvi teden povozili.
Pri nas "soncke" vozij(m)o v šolo, pa čeprav je šola 500m stran od doma in bp lahko šli peš. (Če bi imeli nek pločnik do prehoda za pešce, al kako drugače rešeno pot ob regionalki) bi hodili pes
 
Nazadnje urejeno:

Pametni

Pripravnik
2. maj 2016
144
17
18
Da ne omenjamo, koliko gozda so posekali za to cesto. Dosti več in boljšega kot za Magno.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Za PC in Magno se z lahkoto seka stotine ha, kmet ne sme izolatorja oziroma količkajod pastirja postaviti preblizu gozda.(v grmovje). Pride cel avto uradnikov preveriti kako in kam si postavil kolicke.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in ALTF4

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Hanzi pa kje ti spiš da te ne ukradejo. Si kot tavžentroža... Veš vse in o vsakomur vse? Je to kriza srednjih let, preveč časa, premalo večernih in nočnih aktivnosti med rjuhami?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Spim na svojem. Kolicka od pastirja pa nisem smel postaviti v trnje in koprive. So rekli da je ze gozd. Po ogledu bi pa najraje se spajzo spraznili. Brez placila seveda.
Zacni kmetovati, pa bos tudi ti tavzentroza.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Evo spet, clovek si kupi novega bmwja potem se pa 40kmh vozi med rondoji pri brniku! :gorjaca: Kako ohranis mirno kri?
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
825
495
63
Kranj Šenčur bo sploh kdaj 2 pasovnica?

Do jeseni bodo zgradili 4 pasovnica od Delavskega mostu do krožnega pri Hipermarketu, namesto tega malega krožnega bodo naredili "turbo" krožišče (tako so se izrazili po radiu), potem v nadaljevanju pa pride še 4 pasovnica do izvoza do avtoceste proti LJ.