Cerkvene zadeve

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Naj bi pa bilo 98% pedofilije izven cerkve.
Torej muslimani in ateisti. Nad tem pa naša država ni zgožena.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in muho

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.976
5.702
113
blizu močvirne prestolnice
Si kljub temu kristjan in kljub temu še vedno hodiš v cerkev? kako to?
Istospolna usmerjenost ni kazniva in ni bolezen. Je samo drugačna usmerjenost.
Sicer bi pa duhovniki naj živeli v celibatu, tako da te naj domnevna homoseksualnost koga izmed njih nikar ne moti.
Hodim. Ampak so normalni duhovniki. Ja istospolnost je bolezen, pač sedaj je lepo ko se poveličuje lgtbqp...
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
V tej druščini je prvi problem celibat, nato pa "deviacije", ki izhajajo iz tega. Homosexualnost je bolj izražena, ker je katoliška duhovščina pač vsa moškega spola in seveda so prisotni tudi določeni sexualni vzgibi za odločitev za v pristop v to združbo.
To so zajebali vnevemkirem stoletju, zaradi požrešnosti Vatikana. Prej so se duhovniki čist normalno poročali in imeli družine, ki pa so seveda, dedovale premoženje ali vsaj del in to je bolelo glavarje vere, kjer je rek -prej kamela skozi šivankino uho kot bogataš v nebesa.
(predvidevajo da je bil tudi Jezus poročen, ker samskega ga ne bi živ klinc resno jemal v tistih časih in krajih)
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Nič. Tudi če bo čefur al črni prišel Ne bom jaz živel z njim - njo. Pač to je moje prepričanje.
Povej kaj boš ti naredil če bo tvoj šel za duhovnika?
No evo, saj se da..
Če bi šel za duhovnika (pa ne bo šel, vsaj za enkrat)- nič, še podpiral bi ga, ker bi bila to njegova odločitev, odločitev pa ni ne "bolezen ne napačna odločitev", kot mislite nekateri, da je homoseksualnost- homoseksualnost, ki je prirojena in ni prav nič moderna- obstaja že od nekdaj in pri večih "oblikah življenja"
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Spaceyjevo "opravičilo, ki enači homoseksualnost s pedofilijo", razburja Hollywood
31. oktober 2017
- MMC RTV SLO

Ravno to je najbolj razburilo ameriško gejevsko skupnost. Komik Billy Eichner je ob tem zapisal:"Kevin Spacey je pravkar izumil nekaj, kar do zdaj še ni obstajalo: slab trenutek za razkritje istospolne usmerjenosti." Zvezdnik, ki se je leta in leta izogibal potrditvi svoje spolne usmerjenosti, je to namreč razkril, da bi odvrnil pozornost od dejstva, da je spolno nadlegoval 14-letnika, je prvi opozoril Ira Madison v kolumni za Daily Beast,