Cerkvene zadeve

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Capture.PNG
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

P.s. - Zakaj ni izrecno napisal, da kovancev sploh ne jemljejo? :p
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tam piše : "Spoštujmo in gojimo svoj osebni odnos do najsvetejšega".

Saj ga ! :p Zato pa ne razmetavamo denarja vsepovsod po nepotrebnem. Tudi npr. župnik ga ne, on ga najraje zbira.
Paaa - itak vemo, da denar ljudi pokvari, župniki morajo pa še posebno biti nepokvarjeni. Torej je naša najsvetejša dolžnost, da jih varujemo greha.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Župnik, pa še doktorat ima ( :eek: ) , napeljuje ljudi k napuhu. Napuh je pa eden od sedmih naglavnih grehov (če se še prav spomnim tistih lekcij od verouka).
Kwa se imaš pred drugimi za hvalit, koliko si vrgel v pušco ! Zato da ti bodo drugi fovš?

Ta župnik je tepec. Po moje ima zelo malo obiska napram bolj uglajenim "pastirjem". Pa še ljudi napeljuje h grehu :eek:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Ne vem kdo je to dal ven, je samo ta izsek.

Bojda je tole iz Ihana :cheer:

Citiram:
Ihanski župnik Andrej Marko Poznič se je za našo spletno stran odzval na svoja priporočila vernikom, koliko naj darujejo za cerkev ob veliki noči. "Desetine Cerkev ne pobira več, ostaja pa zapoved 'podpiraj Cerkev po lastnih močeh'," pravi Poznič in dodaja, da se mora vsak vprašati, ali je bil pri svojem daru velikodušen.
Konec citata, vir: https://www.24ur.com/novice/sloveni...tavljam-ogledalo-vsakemu-v-njegovi-vesti.html
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
...Niso bli "oni"...
... meni pa je zanimivo, kolikokrat neke "stare kulturne" zgradbe zagorijo ravno med "restavracijo" v EU ... no safety inspector present? (extra precautions?) :mad: ... pol pa še ona "hepi faca onega temnega Francoza" na oni sliki, ki jo je nekdo prej postal :mad: na tem forumu ... meni je zadeva "mutna" :eek: ...
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Js sm že pri mercatorjevem skladišču pred leti sumil na sabotažo. Zdej pa sploh ne dvomim več...
 
  • Všeč mi je
Reactions: NoteThis

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Kdo ima pa tega:

kristus.jpg?

V KK obstaja tudi eden MB, ki ima na tablici PRIDIGAR. Bojda nek župnik. Ampak sigurno ni Altermost, on ima Volva.