Covid-19 Cepiva

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.800
3.819
113
Nikje ne piše primerjave na kontrolno populacijo. Če sklepaš da se bodo sploh starejši večinsko cepili potem vse napisano drži. Enkrat moraš umret, skoraj zagotovo boš umrl prerano (zaradi stvari ki se ne šteje kot naravno terminalno stanje). Pričakovana življenska doba skupine ki je povečini cepljenja ni ravno dolga (sedaj a je 2 leti ne vem, ampak če vzameš dovolj staro populacijo zagotovo to je) .. da se po drugi dozi zmanjša življenska doba je pa tudi logično, to bi moral vsak osnovnošolec na kenguru tekmovanju vedet.

Skratka stvar je napisana na nivoju člankov o škodljivosti divodikovega (mon)oksida. Se pa kaže kako se določenim osebkom zamegli zmožnost presoje, čeprav se smatrajo za inteligentne. Skratka pri člankih o teorijah zarote rabiš idiote na obeh straneh da lahko vlečeš idiotsko debato naprej.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.080
-8.229
113
Ti se prav trudiš na drek navezati mašnco v upanju, da bi manj smrdelo.

Če ne drugega, vsaj pogooglaj, boš hitro pogruntal, da se ne gre za nobene izven konteksta vzete podatke, ampak da se je tipu preprosto skeglalo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.800
3.819
113
Se mi niti ne da googlat ker vem da je bedarija in škoda mojega časa. Samo če kritično preveriš navedbe v članku in jih vzameš kot neko dejstvo se moraš zavedat tudi da navedbe niso daleč od resnice. Tako imaš vsaj nek vzvod argumenta, da veš kaj rečt anticepilcem. Recimo da 0.8% ljudi umre v roku 2 tedna po cepljenju je lahko čisto gotovo dejstvo, ki pa jasno nima povezave s cepljenjem ampak z verjetnostjo za smrt. Sem skoraj prepričan da ko se je začelo cepit pri nas je umrlo v roku dva tedna po cepljenju več kot 0.8% cepljenih ljudi! ;)
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.080
-8.229
113
However, the vaccines given in this paper were not the same as the current mRNA vaccines. The challenging virus was, of course, not SARS-CoV-2. The animals did not die of the disease, they were sacrificed
Pa vseeno dejmo tale pomemben povzetek, ki postavlja na laž trditve glede teh testov, ki trdijo da
All animals died from autoimmune lung disease after receiving the vaccine upon being challenged with the virus
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.123
5.555
113
S cepivom nič. Narobe je bilo s telesom(preslab odziv)
Socializem je ok, ljudje so napačni (in jih je potrebno zamenjati).


Take imamo
Ker je cepljenje prostovoljno, pozabite na odškodnino.
Proizvajalci cepiv so pa itak imuni na tožbe (vsaj v EU in ZDA).



3,2,1 reakcija Slovenije.

 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.746
6.027
113
Torej cilj razvitih držav je 60 do 70% precepljenost. Se pravi čez dve leti nas bo 60 do 70% manj v razvitem svetu. Seveda so v tem izvzeti tisti ki se ne bodo cepili. Mene samo zanima kaka je to svetovna politika ki si želi da na svetu ostanejo sami afričani, indijci, kameltrajbarji in podobni ki nekako zaradi revščine ne bodo prišli do cepiv.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in 8888

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.573
487
83
Da ne govorim, da bistvo problema razvitih držav je ravno v premajhni rodnosti, kar nas zna pokopati. Vedno manj delovne sile je na voljo, zato pa uvažajo razne doktorje in astronavte.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in MrDaco

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.699
129
113
Recimo da 0.8% ljudi umre v roku 2 tedna po cepljenju je lahko čisto gotovo dejstvo, ki pa jasno nima povezave s cepljenjem ampak z verjetnostjo za smrt. Sem skoraj prepričan da ko se je začelo cepit pri nas je umrlo v roku dva tedna po cepljenju več kot 0.8% cepljenih ljudi!
Se nebi strinjal.
Če zravega človeka cepljenje lahko podre tako, da za več dni obleži, potem tudi starega in bolanega lahko spravijo toliko čez rob, da umre, pa bi drugače živel še nekaj časa. In to je lepo posledica cepljenja.
No saj takšno logiko lepo prodajajo pri okuženih s kovidom, in jih lepo štejejo pod žrtve kovida, in naosnovi teh številk odrejajo ukrepe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.028
4.047
113

S tem da kolikom % smrti po cepljenju zdravniki dejansko pripišejo cepljenju?
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Torej cilj razvitih držav je 60 do 70% precepljenost. Se pravi čez dve leti nas bo 60 do 70% manj v razvitem svetu. Seveda so v tem izvzeti tisti ki se ne bodo cepili. Mene samo zanima kaka je to svetovna politika ki si želi da na svetu ostanejo sami afričani, indijci, kameltrajbarji in podobni ki nekako zaradi revščine ne bodo prišli do cepiv.
Če se gremo kaj oni hočejo. Manj ljudi s tem manj hrane in manj obremenjevanja okolja. Manj prometa s tem tudi manjša poraba goriv elektrike vode...

Saj se spomneš lani maja kako je bilo takoj izboljšanje kvalitete zraka nad industrijskimi mesti.