Cene bencina pri ........

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.326
3.423
113
Mi smo pa kar sami šli v 1.razred.

No kak kaže kaj sedaj z bencinom, bo vredi tak ali ne??
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
K te jaz vem, ka vi delate. Morda imate pa le lene učitelje, ki nočejo žrtvovati še 1 uro več dela na dan.
Jaz sem samo napisal, da se očitno zadevo da urediti. Ti pa lahko še malo težave iščeš, namesto rešitev.
Bomo avtobus linije nove naročli, da par dodatnih fur naredijo, al pa starši menjajo šiht, da bojo lahko ob neki uri vsi pripelali froca na bus in ga predali šoferju. Ker itak vsi delajo na istem kraju in začnejo ob isti uri to sploh ni neka ovira. Pa prvi bus bomo dali ob 5:30 za one ko majo jutranje varstvo. Zadnji bus jih bo cukno ob petih, ko se OPB konča. Vmes bo pa fural enega po enega domov ali v šolo, da jih bo lahko šofer predal staršem ali pa starši šoferju.
Stari ne praskaj se tam kjer te ne srbi, ker ni tak preprosto. Ko ti froci hodijo od 5:30 do 8:15 v šolo in odhajajo od 12 do 17 ure boš kak točno to rešo?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Bomo avtobus linije nove naročli, da par dodatnih fur naredijo, al pa starši menjajo šiht, da bojo lahko ob neki uri vsi pripelali froca na bus in ga predali šoferju. Ker itak vsi delajo na istem kraju in začnejo ob isti uri to sploh ni neka ovira. Pa prvi bus bomo dali ob 5:30 za one ko majo jutranje varstvo. Zadnji bus jih bo cukno ob petih, ko se OPB konča. Vmes bo pa fural enega po enega domov ali v šolo, da jih bo lahko šofer predal staršem ali pa starši šoferju.
Stari ne praskaj se tam kjer te ne srbi, ker ni tak preprosto. Ko ti froci hodijo od 5:30 do 8:15 v šolo in odhajajo od 12 do 17 ure boš kak točno to rešo?
Ej stari. A ti delaš v javnem sektorju? Ker razmišljanje že imaš isto.
Po tvoje torej, ker nekateri NE morejo iti na skupni avtobus, potem pač tega ne bomo delali, tudi če bi s tem pokrili recimo 80% otrok in tako 80% staršem olajšali zadevo. Bravo res.

Ej stari. Dej ti meni, ki si taki neki strokovnjak razloži, kak te zdaj to laufa pri vas? A to nimate šolskih avtobusov ZA VEČINO? Te to pol vsak lepo s svojim avtom pelje al kak?
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Vi ste pisali, da ga starši predajo šoferju, šofer pa staršem.
In kak bo šofer predal froca staršu, ki dela do 16 ure, bus pa pelje ob 14 uri? In kdo bo predal froca šoferju če stari gre od doma ob 5:45 bus je pa ob 7:45.

Ja jaz delam tam kjer se s tem ukvarjamo, ti pa samo po forumu o tem pametuješ.
Kak laufa pri nas? Na bus hodijo tisti froci, ko jih starši ne rabijo več v šolo vozit, ker ostali pač realno izvedljive možnosti za to nimajo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Vi ste pisali, da ga starši predajo šoferju, šofer pa staršem.
In kak bo šofer predal froca staršu, ki dela do 16 ure, bus pa pelje ob 14 uri? In kdo bo predal froca šoferju če stari gre od doma ob 5:45 bus je pa ob 7:45.
Vidim ja, kak ti te to delaš. Cela razprava se je začela s tem, da je nekdo napisal, da se prvošolci kao ne smejo vozit z avtobusom. In jaz sem zapisal PRAKTIČEN primer, da to LAUFA. Kaj ti vpletaš sem noter neke izjeme, ej ti pojma nimam. Ker če se froc zdej ne vozi z avtobusom, ker starši ne morejo, se verjetno tudi potem ne bo? Ne? Ali imaš ti kakšna alternativna dejstva pri roki?

Ja jaz delam tam kjer se s tem ukvarjamo, ti pa samo po forumu o tem pametuješ.
Kak laufa pri nas? Na bus hodijo tisti froci, ko jih starši ne rabijo več v šolo vozit, ker ostali pač realno izvedljive možnosti za to nimajo.
Seveda je nimajo. Ker VAŠI šoli dol visi, da bi strašem kaj olajšala. No, naši pa ne. In ja, s ŠOLSKIM avtobusom se pri nas vozijo IZ OKOLIŠKIH VASI tudi prvošolčki.

Tak, zaj pa še kaj pametuj o praksi in teoriji.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Kaj pa vsi tisti kuricki tam 45 leta...

Naj se zadmjih par strani briše ker tema je o gorivu ne sončkih.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Seveda ima vezo, ker bodo morali sedaj sončki peš 300m do šole, ko pa je bencin tako drag.:evil:
 
  • Ljubezen
Reactions: sandra

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Seveda je nimajo. Ker VAŠI šoli dol visi, da bi strašem kaj olajšala. No, naši pa ne. In ja, s ŠOLSKIM avtobusom se pri nas vozijo IZ OKOLIŠKIH VASI tudi prvošolčki.
Samo ti si res preveč pametn ej, ki spiš, da te ne vkradejo?
Spet pametuješ o stvareh o katerih nimaš pojma kot že ničkolikokrat.

Jaz pa tudi nevem zakaj se sploh spuščam še v debato s takim vseznalcem kot je sad. Vem pa, da je ne mislim več nadaljevat.
Lahko pa nadaljujema, ko si boš malo zakonodajo o financiranju prevozov prebral. Pa kdo odloča kateri prevozi bojo. In, ko boš poznal specifiko vseh učencev in urnike njihovih staršev. Pol pa lahko nadaljujema zakaj se ne vozijo vsi s šolskim busom. In zakaj ene vozijo (in jih bojo tudi v prihodnje) tudi če bo benz 2.5€
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Samo ti si res preveč pametn ej, ki spiš, da te ne vkradejo?
Spet pametuješ o stvareh o katerih nimaš pojma kot že ničkolikokrat.

Jaz pa tudi nevem zakaj se sploh spuščam še v debato s takim vseznalcem kot je sad. Vem pa, da je ne mislim več nadaljevat.
Lahko pa nadaljujema, ko si boš malo zakonodajo o financiranju prevozov prebral. Pa kdo odloča kateri prevozi bojo. In, ko boš poznal specifiko vseh učencev in urnike njihovih staršev. Pol pa lahko nadaljujema zakaj se ne vozijo vsi s šolskim busom. In zakaj ene vozijo (in jih bojo tudi v prihodnje) tudi če bo benz 2.5€
Imaš prav, brez veze, da nadaljuješ, ker LAŽEŠ. Namreč pokaži mi, kje sem jaz trdil, da se VSI vozijo z avtobusom v šolo. Jaz sem napisal, kako imamo pri nas urejeno za OBSTOJEČE ŠOLSKE AVTOBUSE, ki jih pač uporabljajo tisti učenci (TUDI PRVOŠOLČKI), katerim staršem to znese. In kako je šola to uredila, da se lahko tudi prvošolčki, KI JIM ZNESE, tako peljejo z avtobusom.
Tak, zaj se pa še malo zlaži, kaj sem jaz rekel in kaki vseved sem. In to zato, ker sem s PRAKTIČNIM primerom pokazal, kaj je možno. Ti, ki si stručko za to, imaš 1001 razlog, zakaj to ne bo špilalo. Tak, v teoriji, glavi. Verjamem pa, da je v javnem sektorju fajn, ko si plačan za ''razmišljanje'', ne pa rezultate. Tak, zdaj pa še malo ''razmišljaj'' o tej temi na službene stroške.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.825
616
113
EU
He he
4D034203-ADF4-49BC-9104-82A20BA68272.jpeg
 
  • Haha
Reactions: map

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.847
3.364
113
40
Lj
Janševo darilo:
https://www.24ur.com/novice/gospodarstv...

"Skupina Petrol je v prvem letošnjem četrtletju ustvarila 1,9 milijarde evrov prihodkov, kar je 112 odstotkov več kot v enakem obdobju lani. Čisti dobiček pri 32,4 milijona evrov je višji za 17 odstotkov, medtem ko se je dobiček pred obrestmi, davki in amortizacijo zvišal za 21 odstotkov na 65,6 milijona evrov. Ob tem je Petrol zaradi regulacije cen oddal odškodninski zahtevek v višini 51,3 milijona evrov."
 
  • Všeč mi je
  • Ljubezen
Reactions: Ginginova in tony

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
ja lej, komej so preživeli regulacijo cen. zdej pa spet. upam da ne bodo šli v stečaj, ker tolčejo tak minus.


lepo se vidi kak nas lupijo in bi kamot bil liter pod 1.5e/l, bi lahko bil skoraj blizu 1e/l.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: darkstar66 in Pepe

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.063
1.270
113
Saj smo vsi vedeli, da pri nas trg ne more delovati, glede na stevilo firm to enostavno ni mozno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony