Celje pica/ malica

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Kot že v naslovu, kam v Celju it na dobro malico ali pico
hvala
nahrung002.gif
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
evo tole mi je zaenkrat uspelo preiskusit in takole bi dal vrstni red
1. mesto - Pivnica Friderik, okusno, hitro, solidna porcija, poceni, predvsem veliko točeno pico
nahrung002.gif
malica 4,90 €, pivo domače 1,50 €
2. mesto - Trač center, enolončnica okusna, pričakoval klobaso na krožniku, ne samo par koleščkov v krožniku, pohvalno solatni bife. cena enolončnice 4,00 € koliko sem dal za deci rdečega se ne spomnim več
grin1.gif

3. mesto - piceria diavolo, pica OK, je pa precej moteč okus zelo "čip" šunke
crazy1.gif
, pica 6,60 €, pivo domače 2,00 €

toliko zaenkrat, če so še kake ideje, predvsem v "peš dosegu" od fakultete za logistiko se priporočam
grin1.gif
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
evo malo dopolnem seznam
grin1.gif

še vedno 1. mesto - Pivnica Friderik, okusno, hitro, solidna porcija, poceni, predvsem veliko točeno pico malica 4,90 €, pivo domače 1,50 €
prav tako obdržalo 2. mesto - Trač center, enolončnica okusna, pričakoval klobaso na krožniku, ne samo par koleščkov v krožniku, pohvalno solatni bife. cena enolončnice 4,00 € koliko sem dal za deci rdečega se ne spomnim več
novo 3.mesto Štorman, okusno, mogoče malo švoh porcija
confused-1.gif
, cena 4,20 €
padec na 4.mesto - piceria diavolo, pica OK, je pa precej moteč okus zelo "čip" šunke , pica 6,60 €, pivo domače 2,00 €
novo 5.mesto Restavracija Špar, pražena jetrca preveč ampak veliko preveč čebule in premalo jetr 2,90 € + solata draga (oz. težka) k pes
cry12bpy.gif


še vedno prosim za še kake dodatne ideje kam
tongue-1.gif

hvala
 

iii

Pripravnik
1. avg 2007
458
7
18
Eni precej hvalijo "Restavracijo 123" (Slorest) v poslovni stavbi Razvojnega centra Celje
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Meni je OK, Pizzeria MC, Pizzeria Diavolo, Pizzeria Limbo. Ostalo je vse skup za en jebeštrga. Pizikato je predrag, Pri Veroni in Olivi so cepljeni proti hitrosti.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.436
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Trač center
(restavracija - Mariborska cesta 7, Celje)


Gostilna Jež
(restavracija - Linhartova ulica 6, Celje)


Hrustljava Skušnjava Celje
(restavracija - Mariborska cesta 88, Celje)


Hrustljava Skušnjava III
(restavracija - Ljubljanska cesta 5, Celje)


Kitajski dvor
(restavracija - Teharska cesta 35, Celje)


Mehiška restavracija Imperio Mexicano
(restavracija - Mariborska cesta 100, Celje)


Pilapark
(restavracija - Savinova 9, Celje)


Pizzeria Oliva – DOSTAVA
(restavracija - Dečkova ulica 41, Celje)


Pizzeria Oliva
(restavracija - Dečkova ulica 41, Celje)


Pizzeria Verona – DOSTAVA
(restavracija - Opekarniška 9, Celje)


Pizzeria Verona
(restavracija - Opekarniška 9, Celje)


Plava terasa
(restavracija - Lava 7, Celje)


Pomaranča CE
(restavracija - Mariborska cesta 100, Celje)

Restavracija Dva zmaja
(restavracija - Kersnikova 31, Celje)


Restavracija Interspar Celje
(restavracija - Mariborska 100, Celje)


Restavracija McDonald´s Celje
(restavracija - Gubčeva 2, Celje)


Samopostrežna restavracija Stolpič
(restavracija - Vodnikova 2, Celje)


Tuš restavracija Celje (Planet Tuš)
(restavracija - Mariborska cesta 128, Celje)


Aja pa še Ledas na Lavi v Celju
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Citat:
Uporabnik Abeta pravi:
evo malo dopolnem seznam
grin1.gif

še vedno 1. mesto - Pivnica Friderik, okusno, hitro, solidna porcija, poceni, predvsem veliko točeno pico malica 4,90 €, pivo domače 1,50 €
prav tako obdržalo 2. mesto - Trač center, enolončnica okusna, pričakoval klobaso na krožniku, ne samo par koleščkov v krožniku, pohvalno solatni bife. cena enolončnice 4,00 € koliko sem dal za deci rdečega se ne spomnim več
novo 3.mesto Štorman, okusno, mogoče malo švoh porcija
confused-1.gif
, cena 4,20 €
padec na 4.mesto - piceria diavolo, pica OK, je pa precej moteč okus zelo "čip" šunke , pica 6,60 €, pivo domače 2,00 €
novo 5.mesto Restavracija Špar, pražena jetrca preveč ampak veliko preveč čebule in premalo jetr 2,90 € + solata draga (oz. težka) k pes
cry12bpy.gif


še vedno prosim za še kake dodatne ideje kam
tongue-1.gif

hvala

evo dodajam še:
Okrepčevalnica Jaka al kako se že imenuje na avtobusni postaji - pleskavica s kajmakom čebula, paradajz 4€ - dokaj mala porcija za ta denar
grin1.gif

Gostilna pri Medvedu - ambijent & kelnerji, k da bi prišel 20 let nazaj
grin1.gif
pomfri - ne najbolj frišen & pražen krompir tudi ne preveč okusen, ampak gledano v celoti vredno 3,50 €
 

Srandi

Pripravnik
16. feb 2011
338
0
16
Sodexo v Tehnopilisu ima pri meni najboljše razmerje cena/kvaliteta&količina. Zelo okusno, vedno raznoliko pripravljene jedi (se ne ponavljajo).
Drugače pri Medvedu pa odkar so imeli salmonelo v kuhinji (v enoti v Novi vasi), mene ne spravijo več k njim.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.766
261
83
Največja slovenska vas
ksz

Da si sposodim temo. Za ta teden me zanima, kje se v Celju je malice. Torej do 5€. Stari pisker in trgovska sredisca odpadejo.
Kar poznam, pa se nisem probal: Medved v novi vasi, kitajc pri kladivarju, se splaca?
Se kaksni predlogi? Pa da ni pica
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.303
953
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
ksz

Da si sposodim temo. Za ta teden me zanima, kje se v Celju je malice. Torej do 5€. Stari pisker in trgovska sredisca odpadejo.
Kar poznam, pa se nisem probal: Medved v novi vasi, kitajc pri kladivarju, se splaca?
Se kaksni predlogi? Pa da ni pica

Kitajc pri kladivarju je kar nekaj. Kitajc na teharski cesti je boljsi.
Medved je “delavska” malica. Ne vem... odvisno kaj si vajen. Snicl in krompir...

V centru imas na novo sedaj Oštirko (bivši Jež na tržnici). Je bolj na nivoju a porcije manj “delavske”.
Nekaj vmes je Plava terasa. Na žlico in delavsko je Ledas. Pečenka/rebrce je Mesninček.

Ameriko si že poskusil?