Če Trump zgubi in ...

Spajky

Majstr
7. jun 2017
2.102
466
83
Obala
Kako je internet prepovedal "slo" zeta (HR) ..
------------------------------------
" ... " Houston, We Have A Problem" ! ..." :jezen:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
21.741
881
113
39
Glede na to da so rabili glasove republikancev Nevem kako je to blamaža. Raje obratno če mene vprašaš glede na to da je par republikancev dejansko glasovalo proti njemu.
Je lep dokaz, da v politiki dejansko ni morale. Se celo nekateri epublikanci so govorili da je kriv pa vseeno niso glasovali proti njemu.

Nazadnje urejeno:

sad

Guru
24. avg 2007
13.269
2.319
113
Najboljši je tisti senator ali kaj že je, ki je glasoval proti, potem pa zunaj medijem rekel, da je Trump kriv in bi bilo potrebno preganjati.

tomi

Guru
1. sep 2007
12.915
2.882
113
36
MB
Pokakali so se v trenutku ko je pa tud njegov odvetnik zelel zaprisezene izjave ne samo njihovo 1 prico, to so ze od starta vedli da ne more uspet pa so se odrekli svoji prici pa sli kr glasovat, kar je itak boljse, ko pa da se 2 meseca poslusamo izlive kak je blo koga strah za zivljenje ki ga sploh tam ni blo, izplen pa bi bil enak, ker objektivno kriv ni, zaj razen ce gledamo custva :evil:

MrDaco

Guru
11. sep 2007
6.614
1.318
113
No levosučni in ostali, ki ste imeli toliko povedat čez orange mana. Kaj boste zdaj porekli. Starček še copat ni prinesel v belo hišo in že imamo prvo raketiranje v Siriji.

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
9.499
2.317
113
No levosučni in ostali, ki ste imeli toliko povedat čez orange mana. Kaj boste zdaj porekli. Starček še copat ni prinesel v belo hišo in že imamo prvo raketiranje v Siriji.

Starček ne odloča o ničemer. Saj ne more niti prebrati tega, kar podpiše. Itak pa računajo da ga zvije in pride Kamala, poleg nje pa AOC.

MrDaco

Guru
11. sep 2007
6.614
1.318
113
Saj vemo da starček ne odloča. Tako kot tudi recimo Trump nebi odločal, pa vendarle je bil nekako večji mir po svetu, ko je bil na oblasti.

• Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
24.861
5.725
113
Do neke mere predsednik seveda mora imeti možnost odločanja glede na to, kako je Trump deloval glede zunanje politike. Ali pač mislite, da so orožarski lobiji in kompanija v času njegovega mandata šli malo na dopust? Da je Trump mirovnik ni pa nihče napisal ampak dejstvo je, da je bila pod njim zadeva povsem drugačna kot pri vseh predsednikih pred njim in očitno tudi za njim.

• Všeč mi je
Reactions: MrDaco

zino

Guru
3. sep 2007
4.463
1.148
113
Ja, mene najbolj zbode izstop iz podnebnega sporazuma, samo tramp je bil to sposoben izpeljat, in še danes ne vem, zakaj je to bilo dobro v pogledu zdravja.