Časovni pas

S56ZM

Zelenc'
20. jun 2008
10
0
1
Ojla,

imam medion e3210 PNA napravo, na katero sem namestil IGO (zamnjal sem obstoječi program....enostavno prekopiral in preimenoval). Sedaj imam težave, saj naprava nima pravega časovnega pasa... poslidično ni dobra ura in pa preklop v nočni / dnevni način. Uro sicr lahko ročno spremenim, vendar ne deluje preklop nočni / dnevni način.
V sam desktop ... ali kaj podbnega da bi nastavil časovni pas na PNA pa neznam priti, pa tudi kaj pametnega nisem zasledil na netu.
Ali se mogoče da to kako rešit... mogoče z SYS datoteko ?

mi lahko kdo pomaga?

Hvala

lp,

S56ZM
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Meni iGo preklopi na nočni način samo če sprejema satelite, neodvisno od ure v napravi. Kdaj točno pa preklaplja pa še nisem opazil. Kadar sem ga v temi zaganjal se je, ko je našel fix, prestavil na nočni način
smile-1.gif
 

S56ZM

Zelenc'
20. jun 2008
10
0
1
nevem če je to res...

saj pri meni ko spreminjam uro v programu... seveda ima naprava signal, mi preklaplja med dnevnim in nočnim načinom.
Mislim da gleda časovni pas.... kolega ima na svoji napravi urejen časovni pas... lahko ga nastavi v nastavitvah in deluje preklop med dnevnim in nočnim načinom čisto normalno.

lp,

S56ZM

UPS: malce čudno sem to napisal... vglanem če spreminjam uro v programo mi preklopi na nočni način nekje on 9 uri zjutraj... ura PNA pa je nekje 21
 
Nazadnje urejeno: