Cabrio ali coupe

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
TT gre fejst dobr sam je pa najbolj gej avto na svetu. Je pa res da gre dobr pa res lep zvok. Par dni nazaj sva se s tanovim Rsom gonila pa res lepo zapoje. Sam kot pravim.. Gej avto za popizdit. Tako kot z4 in nova Cupra. Če maš za Porsheja pač vzameš Porsheja :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
TT gre fejst dobr sam je pa najbolj gej avto na svetu. Je pa res da gre dobr pa res lep zvok. Par dni nazaj sva se s tanovim Rsom gonila pa res lepo zapoje. Sam kot pravim.. Gej avto za popizdit. Tako kot z4 in nova Cupra. Če maš za Porsheja pač vzameš Porsheja :)

Itak, če že TT pol 2.5 RS. 2.0TFSI je bz oz kupš Golfa :norec:

Opcija seveda še kak 235/240 oz M2? Sploh 235 zna bit zanimiv, tak sleeper :D
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.567
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Itak, če že TT pol 2.5 RS. 2.0TFSI je bz oz kupš Golfa :norec:

Opcija seveda še kak 235/240 oz M2? Sploh 235 zna bit zanimiv, tak sleeper :D

to se vedno nasmejim, ko vidim koga v GTI-ju, ko se repenči ... dude, it's a Golf. still! :p škoda pa je, da R32 ne obstaja več, tisto je bila drugačna žival in po moje edini Golf, ki mi je bil ok. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
to se vedno nasmejim, ko vidim koga v GTI-ju, ko se repenči ... dude, it's a Golf. still! :p škoda pa je, da R32 ne obstaja več, tisto je bila drugačna žival in po moje edini Golf, ki mi je bil ok. :)

Haha itak, sam so pa ratal j. hitri, ubistvu že premočno, no fun anymore (preveč sterilno vse skupaj).
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
TT gre fejst dobr sam je pa najbolj gej avto na svetu. Je pa res da gre dobr pa res lep zvok. Par dni nazaj sva se s tanovim Rsom gonila pa res lepo zapoje. Sam kot pravim.. Gej avto za popizdit. Tako kot z4 in nova Cupra. Če maš za Porsheja pač vzameš Porsheja :)
RS že serijski lepo leti, potrebuje pa kako nastavitev podvozja in poštene gume, da postane res pravi mini dirkalnik. Meni osebno predstavlja rabljen TT RS najboljši kompromis med trpežnostjo, zmogljivostmi in karakterjem za majhen 4WD avto.
Pridevnika 'frizerski', kateri se ga drži zaradi MK1, se bo res težko rešil. A od MK2 dalje je to konkreten kos avta: skoraj 15cm širši, 20cm krajši in praktično enake višine je, kot Carerra 4S.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ja to se strinjam. Mk1 je bil fejst tak. Zdej je sicer bole zaradi karakterja drugačen a zgleda vseeno :D
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Me zanima zakaj je TT postal tak pedo-gay avto? A zaradi clankov in uradno najbolj pedrskega avtomobila ali resnicne subkulture, ki se je z njimi prevazala? Ker iz izkusenj vem, da je mini precej bolj zaželjen pri teh osebah. Pa tudi lastijo si ga večinoma.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
Oblika prvega TT-ja je za mnoge strokovnjake pojem avtomobilističnega dizajna. Nastal je leta 1995 in še danes med množico generičnega pleha zgleda odlično. Druga in tretja generacija nista prišli niti blizu temu.
Pustimo vozne lastnosti na strani, so pač naredili kar so lahko iz golfove platforme ampak dizajn je pa brezčasen:

Mene je prepričal, čeprav ni "sharpest tool in the shed" kar se tiče vožnje, ga je pa vedno znova lepo pogledati. :) Tudi notranjost je krasna, turbo lepo sika, zvok je za 4 cilindre presenetljivo globok, vzdrževanje je đabe, z nekaj posegi pa se da tudi močno izboljšati vozne lastnosti.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: sad in DizzyReed

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
V MK1 imaš kljub delitvi platforme z S3 8l pri vožnji čisto drug občutek, kot z S3. Kot je napisal BigPoppa, sta oba 1.8T 225KM Quattrota z minimalnimi posegi (stabilizatorji & narejena optika, torej manj, kot 500EUR vložka) zelooo hitra avta.
Kar se tiče MK2 TT, me je po testni vožnji presenetil do te mere, da sem dolgo iskal in nato vzel RSa. Dodelan S3 8l je proti temu samo igračka z dobro lego. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: BigPoppa

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
V MK1 imaš kljub delitvi platforme z S3 8l pri vožnji čisto drug občutek, kot z S3. Kot je napisal BigPoppa, sta oba 1.8T 225KM Quattrota z minimalnimi posegi (stabilizatorji & narejena optika, torej manj, kot 500EUR vložka) zelooo hitra avta.
Kar se tiče MK2 TT, me je po testni vožnji presenetil do te mere, da sem dolgo iskal in nato vzel RSa. Dodelan S3 8l je proti temu samo igračka z dobro lego. :)

Ne nas dražiti.
Zanimivo da Audi samo pri 8 vztraja na Aluminiju.
 
Nazadnje urejeno:

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
Pa kaj to briga pozerje, ki so z njim najjači na vasi? Že z navadnim srebrnim golfom IV 1.4 si eni domišljajo, da so boljši od drugih.

Pride žena domov vsa jezna, da je eno uro čakala pred štacuno, ker jo je bedak zaparkiral. Vprašam js srebrn golf al srebrn passat? Srebrn golf. Teorija potrjena.

Isto sredi Ljubljane me je enkrat in edinkrat zaparkiral bedak. Srebrn golf 4. Tablica Trebnje.