BT Oddajnik

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
545
25
28
hraše
Je možno dvojne slušalke RF priklopit, imam dva otroka, ki jni gledala tv s slušalkami.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38

Če boš imel srečo, da so še v kakem skladišču, so tukaj ceneje
https://www.ideo.si/brezzicne_slusalke/brezzicne_slusalke_SHD8800_12_PHILIPS

Je pa skoraj čisto vseeno kaj vzameš, sploh če gre za starejšo osebo, ki ni mahnjena na full kvaliteto. Ker če je, potem ji raje daj 200€ bon, pa si nej razlikao sama doplača za kaj boljšega:))

Dokler ne primerjaš slušalk ene zraven drugih in nisi vsaj malo mahnjen na zvok, so skoraj vse dobre. Sem tako primerjal v trgovini beats 100€ vs 400€ Razlika je očitna! Samo kot sem že rekel, moreš imet uho in direkt primerjat.
Čist iz "orbite" so mi pa bile sony za 400€+ Tist je bilo pa že preveč dober, sem pa že imel občutek, da v studiu sedim.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.347
248
113
Jebentizalost. Dons se mal igram, povezem tv, bt adapter in bt slusalke... In valda prikljucim adapter na audio out... In valda zvok crkne na tv. Ne da se mi zdej vedno se kopat za tv in ta kabel vtikat... Sem mislil da se to kje lahko preklopi... Kar me je popeljalo v meni, in sem nasel moznost predvajanja na zunanjem zvpcniku... Sam to ne vem kako priklopis.

Pol sm se spomnil da ma tv bluetooth, in da bi slusalke lahko direkt prikljucil... Pa mi tud to ni uspelo.

Tv je ue40d6000...

Vmes sem zasel v service meni, nekaj bluetooth preklopil iz off na on, vmes sem pa se kalibracijo za hdmi sfukal....
 

proteus

Pripravnik
25. nov 2011
709
2
18
@msenjur: to, da lahko bluetooth slusalke in tv spremljas istocasno, se nastavi v sevrvice menu, kot si rekel.