BS player

woofer

Pripravnik
25. avg 2007
103
0
16
A je mogoče kdo imel podobno težavo: BS player dela normalno, ko sem pa instaliral Pinnacle Studio 11, pa mi javi ::: Access violation at address 00000000. Read of address 00000000 in pa da se mora BS player zapret...opazil sem da tudi Z-player dela enako in pa windows explorer tuddi javi da je prišlo do napake in da se bo zaprl....na internetu sem sicer nekaj našel v povezavi z tem in bi naj bili krivi direct-x gonilniki, vendar sem jih namestil na novo in je enako...pravtako sem preveril sistem proti kakim spy ware programom in pa antivirus programom...
a kdo ve za kaj se gre ?
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Ko inštaliraš kake gonilnike je dobro prej zapret AntiVirusni, spyware program. Mogoče bo pomagalo. Probaš lahko tudi, drugo verzijo Pinnacle Studio 11.

Primer: Najnovejsi gonilniki za nvido mi zaserjejo zaslon, in ga naredijo še širšega, tako da ne vidim gumbka start in ure istočasno. LOL
 

woofer

Pripravnik
25. avg 2007
103
0
16
ja saj sem odstranil sedaj pinnacle studio, pa je problem ostal...tudi system restore sem prestavil na zgodneši datum, pa nič...naj povem , da mi je tudi pri ff zbrisalo vse bookmarke tak da nisem imel nobene povezave več ... mater nekaj sem fasal..
confused-1.gif