Brisanje alter računa

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
Kaj pa če ni možno ohraniti prispevkov, ko izbrišeš uporabnika?...

Sicer pa je permanentni ban ista zadeva, prijaviti se ne boš mogel, prispevki bojo pa ostali.

Obstaja več vrst "brisanja" podatkov. O tem ti lahko razvijalci aplikacij in skrbniki podatkovnih baz marsikaj povedo. Tukaj jih je gotovo nekaj.

Zato pa sem poslal prošnjo za permanentni ban.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
f6e.jpg

write.gif
 

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
Če je kdo, si to kvečjemu ti.

#Ko dete opozarja nase. Tukaj sem! Glejte, kaj sem spesnil! Tukaj! Tukaj! Glejte, kaj sem našel! Poslušajte, kaj jaz gatto mislim! Jaz (gatto) imam vedno prav! Če jaz (gatto) nekaj rečem, je to resnica.

Tipičen upokojenec, ki se praska tam, kjer ga ne srbi.
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Cudno da tako inteligenren clovek kot si ti, nisi ze prej to vprasal po pm nekoga od moderatorjev. Drugace pa ne skrbi, si ze pozabljen, nihce te ne bo omenil nikjer. Rip
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Model teb je samo dopeesdilo ker je internet/forum pač ena taka stvar kjer se lahko nekdo izdaja za nevem koga ubistvu je pa lolek lahko...

Ti maš problem z filtriranjem junka... V svoji glavi...

Pac se ne obremenjuj pa boš lahko shajal!

Oa ne lezi na FB....niti pod razno ne! Tm je šele vse happy & shiny.... Te bo zvilo od duvanja (pre) nekaterih
wink-1.gif
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Citat:
Uporabnik Resolver pravi:

......................................................

Ma glej stari, kva te matra? Povej, mam raznorazne rožce za tvojo bolezen ...

Izbrisat računa pač ne moreš, ker bi se potem morale brisat vse teme, kjer si sra*, opa, sodeloval.
Sama deaktivacija pa je enaka sledečemu dejanju (trust me, I did it once
evil.gif
): spremeni geslo v "fhLXgfeHgehgfgbTRiečq5sdf41s56" in ga ponovno potrdi. In, garantiram ti, nikoli več se ne boš prijavil na Alter. Kot resolver.

Učinek je ISTI, torej ne razumem, kake prednosti ima permanentni ban pred opisanim načinom? Please, illuminate us...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.169
-8.269
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
še vedno lahko klikneš klikneš 'pozabil sem geslo"?
Ne, če prej zamenjaš prijavni mail za enega od 10, 12, 20 itd minute mailov
evil.gif