Brezplačni SMS preko računalnika

mii

Pripravnik
29. sep 2007
126
8
18
Na najdi.si brezplačni SMS ne bo več na voljo, a je še kakšna stran, kjer se lahko pošilja zastonj SMS? Sem že iskal, ampak nisem našel nič uporabnega.
 

mii

Pripravnik
29. sep 2007
126
8
18
Tipkanje na mobi mi gre zelo počasi, imam navaden mobi, tako da kadar sem doma, mi je veliko lažje na računalnik napisat SMS, pa tudi cenovno, sicer me pride 12 centov SMS in če se kaj menim...par SMS pa nanese hitro €.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
Potem pa uporabljaj eno izmed nešteto messaging aplikacij: WhatsApp, Viber, Hangouts, FB Messenger, Telegram...

Pa operaterja menjaj. Po možnosti nek paket z zakupom količin, sicer pa so cene po porabi okrog 4 cente na enoto (minuta/SMS/MB podatkov).
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Če si na Telekomu jih lahko pošiljaš preko moj.telekom.si, pa še iz tvoje telefonske pridejo (ista cena kot sicer).
 

mii

Pripravnik
29. sep 2007
126
8
18
Hvala za nasvete, ampak zanima me zgolj, če obstaja še kakšna taka stran, da bi bili zastonj?
Porabim mogoče 10 € na leto za mobi, tako, da kakšna naročnina, menjava operaterja...me ne zanima.
 

mii

Pripravnik
29. sep 2007
126
8
18
3 od telih sem že poskusil, pa ne delajo, a je kdo poskusil tisto za Chrome?
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Nothing ist for free.

Sicer pa nek mobilni paket ima tak da tam okrog 7 eur ima pri vsakem operaterju paket ki ima preko zadosti enot.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.210
5.236
113
Hvala za nasvete, ampak zanima me zgolj, če obstaja še kakšna taka stran, da bi bili zastonj?
Porabim mogoče 10 € na leto za mobi, tako, da kakšna naročnina, menjava operaterja...me ne zanima.

Če Telekom ponuja z neko predplacnisko kartico, zakaj ne menjava operaterja. Moras biti naročnik za to? Kje si pa zdaj? Si preveril pri svojem operaterju, če tudi omogoča kaj takšnega? Se pa bojim, da boš počasi moral sprejeti, da tega ne bo več. Zadeva je v današnji dobi in eri povsem nezanimiva za povprečnega uporabnika.