Braun 8985 Activator 360° Complete pri Mercu?

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Pozdravljeni,

pri nas je itak sam Mercator in vecino kupujemo pri njih tako da se nalepke nabirajo in verjetno jih bo do konca obdobja kar nekaj sem pri mami zasledil letak in v njem videl da lahko kupis omenjeni brivnik kao za -50% (kar ni cist res) ampak ajd, je cenejsi kot drugi (tudi v primerjavi z ebay itd.) in sicer stane 112EUR.

Ma kdo kake iskusnje z Braunovo 8000 serijo? Se splaca uzet?
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Jaz jo imam.. am, decembra bo 2 leti. Zadeva je.. kar kul. Ceprav se s Philipsom lepse obrijem. Pri Braunu moras na 2 meseca ali se prej menjat kartuse s cistilom, ki vsaka stane cca 10€.. Ni nic posebnega..
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Ma jst se skoz rocno brijem, zadnje leto uporabljam Fusion pred tem sem pa Mach3 fural. Sam sem mal len, ker se moram dejansko vsak dan brit, da bi bil tak kot bi moral bit tko se pa slepam in sem tadrug dan mal zarascen. Pa velikokrat potujem tko za 2-3 dni in sem ze neki casa tuhtal da bi si neki nabavil. Pol sem pa videl, da je ta Braun kao -50% in tuhtam ce bi se ga splacalo vzet. Bi mel nekaj, kar mi ne drazi koze too much. Pri tistih philipsovih glavah mam obcutek da moras tiscat in ti vso kozo pozre. Nebi pa lih denarja stran metal.



Do sedaj sem se kar vztrajal na rocnem britju. Zdaj bi pa mogoce oboje kombiniral. Je za ta denar kul nakup?
 
Nazadnje urejeno:

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
je že kaj več uporabnikov tega brivnika?
mamo tut pr nas dost teh nalepkic pa mal razmišljam o nakupu.
z enim cenejšim braunom ko sem ga probal sem bil kr zadovoljen
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.440
862
113
tut jaz ga imam in dela ok

se pa s Philipsom obrijem bolje

nikoli več pa na roke britja...
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
No jst sem se potem odlocil za nakup in ni mi zal. Sicer slabse obrije kot rocno, je pa hitreje in brez packanja. Prvi teden sem bil ves rdec v brado, tako da sem kombiniral mal rocno mal brivnik ene dva tedna, zdaj se pa redno brijem vsak dan in nimam nekih vecjih pripomb. Mal slabse obrije po vratu in predel okoli jabolka ampak ni alarmantno. Ciscenje mi je pa tut kul, lepo ga vrzem notri in je po vsaki uporabi ociscen in lepo disi po dezinficiranemu
smile-1.gif


Sicer drugih nisem preizkusil, da bi lahko primerjal. Meni sede.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Jaz ga imam 2 leti .. ni to to. Zdrazi kozo, pocaaasi moras it cez lice, da lepo obrije, okoli jabolka je sploh pogreb..

Pa se kartuse s tekocino moras menjat vsake 2-3 mesece.. 1 komplet dveh stane pa cca 15€..
 
Nazadnje urejeno:

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
v vsakem postu drugač napišeš, a jih menjaš:)?
kej pa kupiš une čistilne kartuše?
kak je kaj uporaben un prireovalnik az daljše dlake, ker sem bolj len pri britju bom tisto zelo pogosto uporabljal.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
confused-1.gif


Se vsepovsod sem pisal, da mi Braun ne sede nevem kaj.. da je 4 leta starejsi Philips za okoli ex 40k boljsi.. Me lepse obrije..

bigbang

Prirezovalnik je kul, bp sem pobril cca 0,5 cm kocine..
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
08.11.2007
Jaz jo imam.. am, decembra bo 2 leti
na 2 meseca ali se prej menjat kartuse s cistilom, ki vsaka stane cca 10€.

22.01.2008
Jaz ga imam 1 leto
menjat vsake 2-3 mesece.. 1 komplet dveh stane pa cca 15€.

to sem mislu;)
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Aja to.. caki.. ja matr, okoli novega leta 2005 sem ga nabavil.. um.. ja.. dve leti in en mesec imam Brauna..

Matr cas hiter mineva.. se opravicujem, ce sem koga zavedel..
redface-1.gif
 

Fritz13

Zelenc'
21. sep 2007
16
0
1
Mi smo pred kratkim to napravco kupli enmu kolegu za rojstni dan in je zelo navdušen. Prej je imel Philipsa, ne vem kater model, pa pravi da je ta veliko boljši. Baje da boljš obrije. Drugače pa nimam izkušenj z njim. Cena je pa res ugodna.
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol
jaz ga imam. in sicer kot prvi brivnik sploh.
V bistvu nič ne prekaša mach3 glede britja.
Vzel sem ga, ker je bil poceni v Mercatorju.Da bi rekel da mi je žal ne, ampak ni pa to nek super oh in sploh stvar. Pomoje je isto s Philipsom.. Edino na živce mi gre, ker si ne moreš glih oblikovat tankih zalisc kot z rezirko (oz. vsaj še ne znam) Pa brit se moraš bolj pogosto (kak dan, dva prej).

nevem pa kaj bo ko bo kartuša šla... kje sploh to prodajajo?