Borat Subsequent Moviefilm

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Gledal.
Par for je dobrih, recimo izbira muzike, smešno je, da skoraj vsa izvira z Balkana.
Druga dobra fora je "kazahstanščina": romunsko, bolgarsko, hebrejsko, pa še mal poljskega vmes. :aplauz:
Pa štos z Melanijo.
Končna ugotovitev je, da je praktično ves material za film na Balkanu, razen hebrejščine.
Če je Američanom res vse isto od Trsta do kamčatke, pol .... :valjamse:
Po drugi strani pa, jaz tudi ne vem na pamet, katere zvezne države so na vzhodu in katere na vzhodu US of A. Meni so vsi "kavboji". :zardelalter:
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.732
113
Menda pa ja veš da je desno New York in Florida, Levo Los Angeles vmes pa Texas :)
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.885
4.931
113
Gledal.
Par for je dobrih, recimo izbira muzike, smešno je, da skoraj vsa izvira z Balkana.
Druga dobra fora je "kazahstanščina": romunsko, bolgarsko, hebrejsko, pa še mal poljskega vmes. :aplauz:
Pa štos z Melanijo.
Končna ugotovitev je, da je praktično ves material za film na Balkanu, razen hebrejščine.
Če je Američanom res vse isto od Trsta do kamčatke, pol .... :valjamse:
Po drugi strani pa, jaz tudi ne vem na pamet, katere zvezne države so na vzhodu in katere na vzhodu US of A. Meni so vsi "kavboji". :zardelalter:

Saj. Toliko vemo evropejci o ZDA. A ni to dovolj? :valjamse: :valjamse: :valjamse:

1604042550804.png
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.981
2.708
113
Men je bil pa film kar ok. Res se je mal izpel ampak kot rečeno, njegovo ogledalo bolni ameriški (pa tudi drugi nismo dost boljši) družbi. Škoda edino da niso Giulianija še mal dlje vlekl, da bi se vsaj sleku že. Men je bil kul.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.758
4.274
113
Sem gledal, parkrat kar nasmejal, par for je blo že mal bednih, ampak kot pri vseh nadaljevanjih filmov...

Skratka noben presežek, zabaven za pogledat... je pa vseeno fajn bit kritičen do nekaterih stvari ki jih hoče predstaviti na ta način....