bolha.com?

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
mater, ne morem vrjet da v sloveniji ni nikogar, ki bi bil pripravljen narest konkurencno stran..
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
ogromno jih je, vsako leto se jih ene par opogumi.
žal nikjer ni dovoljšnje mase da bi stvar zalaufala ter da bi developerji imeli motivacijo ter finance.

sedaj bi prodajko moral orenk akcijo narest, ampak tista stran je še slabša kot bolha....
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
266
113
o mater eni jambrajo...

očitno je slovenski trg dovolj velik le za eno tako stran.

sej ne rabijo vse vseh filtrov in ne vem česa še.

Jest recimo sem še vedno vse našel, kar sem iskal. Včasih še kej preveč, da sem več zapravil, kot je bil namen!

Malo se boste prilagodili, pa bo lažja uporaba.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.841
3.362
113
40
Lj
A vi ko prodajate javno objavljate svojo telefonsko? Jaz sem ponavadi, ampak zdi se mi da vedno več teh telefonskih spammerjev gleda te telefonske in potem dobim klice od raznih zavarovalnic ali kar ene ki nekaj prodajajo. Kako se izogniti temu? Če ne daš nobene telefonske potem zgubiš morebitne kupce. Letgo je bil v tem smislu dosti boljši ker je samo text only. Mogoče dodatna številka ki je aktivna samo ko prodajaš oglas in preusmeritev na občijano številko ali kaj podobnega?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
Zaenkrat še vse z isto številko.
Raznih zavarovalnic in podobnih zadev zaenkrat še ni veliko.
Sem pa staršem iz tega razloga ukinil fiksni telefon.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
266
113
A vi ko prodajate javno objavljate svojo telefonsko? Jaz sem ponavadi, ampak zdi se mi da vedno več teh telefonskih spammerjev gleda te telefonske in potem dobim klice od raznih zavarovalnic ali kar ene ki nekaj prodajajo. Kako se izogniti temu? Če ne daš nobene telefonske potem zgubiš morebitne kupce. Letgo je bil v tem smislu dosti boljši ker je samo text only. Mogoče dodatna številka ki je aktivna samo ko prodajaš oglas in preusmeritev na občijano številko ali kaj podobnega?

ja, zavarovalnice iscejo cifre na bolhi, ker jih drugje ne morejo dobiti.

kako se izogniti temu? ne mores se... ce vztrajno odvracas sodelovanje, je teh klicev cedalje manj...
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.841
3.362
113
40
Lj
ja, zavarovalnice iscejo cifre na bolhi, ker jih drugje ne morejo dobiti.

kako se izogniti temu? ne mores se... ce vztrajno odvracas sodelovanje, je teh klicev cedalje manj...

Ja nekje morajo dobiti cifro, in oglasi so edino kjer sem jo objavljal. Tako da kaj hočeš reči da dobijo direkt od operaterjev?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Glej, ko te iz zavarovalnice kličejo, točno vedo kdo si, kateri produkt ti bodo ponudili. Pa še tvoje soglasje imajo za ponujanje tebi prilagojenega produkta. Ko te bodo naslednjič poklicali, jih prosi za kopijo soglasja na email, pa boš videl kdaj ti je kdo to uturil, ne da bi ti točno prebral kaj podpisuješ. Če imaš telefonsko javno objavljeno v imenikih brez prepovedi komercialnih klicev, je pa lahko tudi klic na slepo.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
266
113
Ja nekje morajo dobiti cifro, in oglasi so edino kjer sem jo objavljal. Tako da kaj hočeš reči da dobijo direkt od operaterjev?

ja, dobijo jo od operaterjev. al pa iz kaksne druge baze. ne mixgovort, da studenti precesavajo bolho in izpisujejo cifre.

sicer mi pa ni jasno, kako se objavi oglas braz cifre, kako naj kupec ve, kam poklicat?
 

mii

Pripravnik
29. sep 2007
126
8
18
Nikoli nisem na bolhi objavil telefonske, pa sem ogromno prodal. Sedaj ni več treba biti registriran, da ti piše na oglas in potem sporočiš telefonsko. Morda kakšen zato ne bo kupil, bo pa kdo drug.
 

mii

Pripravnik
29. sep 2007
126
8
18
Imam pa en problem, zdaj je treba izpolnit točno lokacijo, lepo poklikam tista 3 polja, ampak, ker mi ne kaže zemljevida, mi ne pusti oddati oglasa (imam Windows XP in Mozilla Firefox in očitno, ker ni več posodobitev, mi tega zemljevida ne prikaže). Probal sem na nekem drugem računalniku, ki ima Visto in tam normalno dela. A se da to kako omogočit?
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Tudi jaz nikoli ne podam telefonske številke. Za to obstajajo sporočila in če vidim da je človek resen se dogovoriva kje in kdaj bo osebni prevzem. Takrat si tudi izmenjava telefonske številke. Kdor objavlja svojo primarno številko na takih straneh je ja nor.
Kar se pa zemljevida oz lokacije tiče pa itak lahko v tista polja vpišeš kr neki.
 

mii

Pripravnik
29. sep 2007
126
8
18
Takole mi pokaže, ko izpolnim lokacijo in ko hočem oddat oglas

lokacija.jpg
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Jaz karkoli vnesem mi potrdi. No seveda mora ta lokacija obstajat v tistem "kraju".
Toda hočem povedat, da to ni vezano na mojo lokacijo.
Mogoče je res odvisno od brskalnika ali verzije windowsov.
Mogoče kakšnih "piškotkov" ali kaj podobnega.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
Na bolho se je prikradel škrat, ki je nekatere besede prevedel v latinščino.. seveda tudi po več kot 10 dneh po generičnem odgovoru 'tehnične podpore' stanje ostaja isto :)

b1.JPG

b2.JPG
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
509
171
43
Kaj se da kje obkljukat, da ne kaže oglasov "Kupim"? Mater hočem pogledat po koliko se kaj prodajajo iphone-i, pa je vse naspammano s "Kupim" oglasi, da je praktično že težko najti kar iščeš.

Nepovezano: Je res tak biznis odkup iphonov ali so vse te oglase nasrali kaki trije dilerčki? Ma vem, da ko bom drug teden hotel prodat svojega pa ne bo nobenega resnega nikjer..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Oakey