BMW i3

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.393
9.131
113
kaj fajn dela? a ce je pa avto zunaj pa sol ne dela? sej v garazi imaš novo premijo, ne pa 20 let staro rjo. :evil:
 
  • Haha
Reactions: jonny77

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Meni je na 9 let stari Hondi Civic počla zadnja prema, ker jo je rja tako načela. Avto je bil praktično vsako noč v garaži. Ali se je to zgodilo, ker je japonski avto, ali je garaža pospešila zadevo... who knows.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.216
4.700
113
Pri nas praviloma v garažo parkira žena opelico. Razen trenutno v času korone voženo vsak dan. Prosto po alterju, to rjavi še preden kupiš. Po 10-ih letih in 300.000 km ji ni videti hudega. Je pa to seveda avto, ki je star in zrel za nadomestilo.
Tako da bi rekel, da je bila honda res slabo skupaj narejena ali pa se je nekaj hudega zgodilo v njenem "življenju". Kar je čisto možno, če nisi prvi lastnik.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Jaz pa gledam, zakaj pozim vsi garaže oddajajo, verjetno imajo raj svoj überwagne zunaj na mrazu in pač raje po šipah drgnejo in ga na mestu ogrevajo, kot pa da ga imajo lepo na toplem. Kot rečeno, jaz garaže ne dam za nič na svetu, sploh pa ne pozimi. Da bom pa avto vsakič z vodo spiral preden ga v garažo zapeljem se pa raj pišem Drek. Če mi bo pa zarad tega zgnil avto, bom naslednjega tud imel v garaži pozimi.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Jaz pa gledam, zakaj pozim vsi garaže oddajajo, verjetno imajo raj svoj überwagne zunaj na mrazu in pač raje po šipah drgnejo in ga na mestu ogrevajo, kot pa da ga imajo lepo na toplem. Kot rečeno, jaz garaže ne dam za nič na svetu, sploh pa ne pozimi. Da bom pa avto vsakič z vodo spiral preden ga v garažo zapeljem se pa raj pišem Drek. Če mi bo pa zarad tega zgnil avto, bom naslednjega tud imel v garaži pozimi.
Webasto je ceneje kot garaža :).
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa