BlackBerry Storm 9500

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Prodam ali menjam BlackBerry Storm-a 9500. Telefon je bil kupljen pri Simobilu. Aparat ima vizuelno napako in sicer,počeno steklo zaslona na dotik.Sam zaslon kot tudi aparat delujeta brezhibno.Telefon je solidno ohranjen in ima izboljšano "klikanje" zaslona.

Poleg aparata dobite originalno embalažo, polnilec,nastavke za polnilec tako da lahko polnete telefon povsod po svetu in originalen etui za telefon (ko vanj vstavite telefon se ta avtomatsko zaklene, ko ga vzamete ven se odklene). Slušalk in kabla žal nimam,ima pa aparat 3.5mm vhod za navadne slušalke! POLEG DODAM TUDI NOVO ORIGINALNO STEKLCE ZA ZAMENJAVO v vrednosti 40€!!!

Telefon ima naslednje funkcije:
-zaslon na dotik
-UMTS
-3.2 megapixel kamero
-vgrajen GPS sprejemnik za navigacijo
-mesto za spominsko kartico
-1GB vgrajenega spomina
-Bluetooth
-3.5mm vtič za slušalke
-MicroUSB priključek
-veliko naprednih funkcij

ZASLON DELUJE NORMALNO IN NORMALNO ZAZNAVA DOTIKE. To dokazujejo tudi slike, saj se vidi da zaslon na tistem predelu ki je počen normalno zazna dotik.

Možna menjava za kakšen drug telefon enakega cenovnega razreda.

Moja številka: 031-726-699
Moj mail: blazx62@gmail.com

CENA: 180€

BlackBerry-Storm-9500---mozna-menjava_4b51c0501153d.jpg

BlackBerry-Storm-9500---mozna-menjava_4b51c05091447.jpg
 

MayheM

Pripravnik
9. nov 2008
151
0
16
Zakaj pa sam ne zamenaš stekla? Vrjetno je mal težko ane, ker je priliman na ekran.. 170 € za tale telefon malo morgen.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik MayheM pravi:
Zakaj pa sam ne zamenaš stekla? Vrjetno je mal težko ane, ker je priliman na ekran.. 170 € za tale telefon malo morgen.

ne zamenam ga ker mi ni v interesu saj aparata v nobenem primeru ne bom uporabljal,z novim steklom ali pa s počenim. če pa misliš da ga ne zamenjam zato ker je digitizer prilepljen na LCD si se pa močno zmotil, saj z malo spretnosti zelo preprosto dobiš digitizer stran od LCD zaslona, kljub temu da je ta prilepljen,če ne verjameš meni,poglej na youtubu kako čistijo prah ki pride v zaslon pri stormih
wink-1.gif


pa tudi ne vem zakaj se oglašaš,če se ne zanimaš za aparat.vsak postavi svojo ceno,če ti ta ne paše te nihče ne sili da ga kupiš in te tudi nihče ne prosi da devaš butaste komentarje.drugič se raje pozanimaj o čem govoriš kot da daješ neutemeljene komentarje in narediš bedaka iz sebe,ne iz mene.