Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Ker drugega, manj slabega ni na vidiku. Ali pa bi me rad prepričal da je serpentinšek nekaj najboljšega po namazanem kruhu? Z imeni normalnih na dan, prosim
Najbolj nora ideja na tem forumu. Vem, o tem ste že debatirali. Sedaj določit PV in ugotoviti, da je pacient najbolj primeren. Ja človek božji, pa ne moreš počakat na volitve. Človek z vsaj osnovno šolo bo vedel, da se PV vlade določi takrat.

Ne vem, kakšen bo izid. Pač, tisti ki bo, bo. Nisi ti tisti, ki boš vsiljeval svoje mišljenje. Bolano.
 
  • Haha
Reactions: Matey

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.711
4.198
113
kratek video povzetek sredinih protestov:

1632471853130.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Matey

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Ali so že našli provokatorje iz prejšnjega tedna? Gotovo jih ne bodo, ker so bisere sami podtaknili. :jok:
Sem tudi jaz nekje na TV ujel, da so bili med njimi tudi hojsovi biserčki.

Je pa vprašanje, koga so policaji popisali. Ponavadi popišejo kake mlade punce, ki iskreno pridejo na protest zaradi nečistoč v cepivih. :)
 
  • Haha
Reactions: Matey in bizi

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Ma ne moti me noben, ampak to, da se rece za gotovo, da so bli tile naroceni od desnih, je...ne vem, sila enostavno.

Pac reces, desni recejo, levi so razbijali, levi recejo, razbijaci so bli naroceni...

In kaj mislis, da je bolj verjetno?
Da vlada tvega vse in dejansko naroci razbijace ali da se v 5t ali ne vem 8t veliki mnozici najde nekaj skrajnih levicarjev, +(kar bi bil tudi ti, ce ne bi bil trepetl) in vrze nekaj kamnov in raket?

A potem je 5.11. lani tudi blo naroceno, da oni, ki je zdaj v restu (ne spomnim se imena) povabi ljudi na "protest pravi"?

Razmisli, sploh ni tezko, samo probat moras...
Najlazje je kar zinit, pa ko jebe... ampak teže pa ni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.954
113
niso to skrajni levičarji, so tipični Anus narkomani, ki bi za dnevni shot metali kocke kam češ. Vsi pa "doktorji" narejenih po šnel kurzih v zaporu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
a še niste opazili vzorca?
vedno ko ekstremni levičarji naredijo pizdarijo na forumu ekstremni levičarji trdijo da je to podtaknjeno.

VEDNO se najde vsaj kak pacient in tudi tokrat ni nobena izjema.
še nisem slišal od tipičnih forumskih ekstremnih levičarjev da bi napisali da so naredili bedarijo, tega se ne dela, tega ne podpiram ipd...
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Ma ne moti me noben, ampak to, da se rece za gotovo, da so bli tile naroceni od desnih, je...ne vem, sila enostavno.

Pac reces, desni recejo, levi so razbijali, levi recejo, razbijaci so bli naroceni...

In kaj mislis, da je bolj verjetno?
Da vlada tvega vse in dejansko naroci razbijace ali da se v 5t ali ne vem 8t veliki mnozici najde nekaj skrajnih levicarjev, +(kar bi bil tudi ti, ce ne bi bil trepetl) in vrze nekaj kamnov in raket?

A potem je 5.11. lani tudi blo naroceno, da oni, ki je zdaj v restu (ne spomnim se imena) povabi ljudi na "protest pravi"?

Razmisli, sploh ni tezko, samo probat moras...
Najlazje je kar zinit, pa ko jebe... ampak teže pa ni.
Kolikor vem, si ti hojsov fanatik. Torej, ali on laže? Pa janez, tudi on laže? Daj prosim izjasni se. Oba sta obdolžila SD. Še z nekimi slikami sta opletala. Prosim da se opredeliš o svojih predposavljenih.

Lahko pa tudi na spletu najdeš "strokovni prijem davljenje", ki ga je eden izmed policajev izvedel nad eno žensko na protestu 5.11.. To je bil tudi povod, ko so vsi moški videli, da je policija neposredni izvrševalec vladajoče politike. In seveda, fasali so jih tudi policaji.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N in Matey

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.954
113
nad tisto babo, ki je bila histerična in utrujala...tisto bi po hitrem morali v kombi strpat in odpeljati. Case closed.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.