Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.411
632
113
Na protestu, akcija za kulturo, nikjer ni bil bil omenjen veliki vodja, IJJ. Protest je proti ministru in celotnemu ministrstvu.

Prva akcija za kulturo je pred ministrstvom za kulturo potekala prejšnji torek. Kot so pred akcijo zapisali pobudniki, je "ministrstvo za kulturo svoja vrata pred kulturo zaprlo in ga besede na papirju ne dosežejo", zato je "čas za prehod k novim oblikam dejavnosti". Pred drugo kulturno akcijo so pobudniki zapisali, da ne glede na vse njihove pozive, dopise, izjave, apele, pojasnila in akcijo ministrstvu za kulturo še vedno ni jasno, o čem govorijo, zato bodo povedali še enkrat.

Se pa strinjam, da je IJJ kriv. Kot PV je kriv za vse kar vlada stori, ne stori ali opusti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
1591151325817.png
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Se pa strinjam, da je IJJ kriv. Kot PV je kriv za vse kar vlada stori, ne stori ali opusti.

Bo držalo. Je pa "zanimivo," da taka miselnost in povezovanje odgovornosti ni držalo, ko se je Šarcu kot takratnemu PVju očitalo odgovornosti za premnoge faile.

#spetdvojnamerila #zakajnisempresenečen
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Kaj bi jaz odgovoril (sicer nisem hodil na proteste)

Zaradi odnosa vlade (in njenih predstavnikov) do državljanov. Niti me ne moti toliko delo vlade kot pa njihov osebni odnos. Kako nizko se znajo spustiti kar si na teh položajih niti približno ne bi smeli dovolit. V tujini odstopajo ministri zaradi veliko večjih "malenkosti" kot pa si jih dnevno privoščijo Tanko, Grims, JJ, Mahnič....utd, itd.
Pa ne da so ostali veliko boljši ampak SDS res kepko vodi v tem.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: superfly in cappy

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Za štiri strokovnjake, ki se ukvarjajo z enim bebcem, ki mu ni najbolj jasno kaj naj sam s sabo pravite da so pametnejši?
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Kaj bi jaz odgovoril (sicer nisem hodil na proteste)

Zaradi odnosa vlade (in njenih predstavnikov) do državljanov. Niti me ne moti toliko delo vlade kot pa njihov osebni odnos. Kako nizko se znajo spustiti kar si na teh položajih niti približno ne bi smeli dovolit. V tujini odstopajo ministri zaradi veliko večjih "malenkosti" kot pa si jih dnevno privoščijo Tanko, Grims, JJ, Mahnič....utd, itd.
Pa ne da so ostali veliko boljši ampak SDS res kepko vodi v tem.

A tako?
Malo si poglej kaki lepi vodni top ti je kupila Vesna od Mirota, da bos videl odnos do drzave, bemti dvolicnost...
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
A tako?
Malo si poglej kaki lepi vodni top ti je kupila Vesna od Mirota, da bos videl odnos do drzave, bemti dvolicnost...

Kaj ima vodni top z Janševimi ali Grimsovi tviti. Razen tega da je to stran vržen denar. Ampak o stran vrženem denarju lahko napišemo še 600 strani za zadnjih nekaj let. Spet mešaš hruške in jabolka.

Sta "Vesna" ali pa Miro objavila kakšen tvih v smislu "Vi socialni zahojenci pejte rajši delat namesto da protestirate" ko sta bila v vladi?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.