Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
Hočeš rečt, rojen politik.
Hja... ...pravzaprav, ja :zavijazocmi: :evil:
...imaš prav.
.
Je pa na nek način žalostno, da si kot mlada država nismo znani ustvariti vrednostnega sistema, kjer bi za politika, prvenstveno bile značilne/zaželene/potrebne kakšne druge osebnostne lastnosti.
To seveda kaže na to kakšen narod smo.. ...saj si jih vedno sami izvolimo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in 8888

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
glede na to kako se lahko celotna medijska mašinerija zažene vate to niti ni čudno da takšni tiči priplavajo na površje. že sama beseda politik ali pa politika ima izredno negativen prizvok pri nas.
kar se pa mašinerije tiče sta to sedaj sposobni obe strani, še 10let nazaj je bila tega bolj sposobna ena stran. in to je sicer bolje kot da ima to sposobnost le ena stran je pa vseeno nevarno.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.409
113
Loh sam neki prašam...
...ko bo Kušan odšel v večna lovišča, a ga boste dali našopat :valjamse: , oz. balzamirat in ga boste imeli razstavljenega kje?
V avli sedeža stranke SD?:valjamse:

Dobil bo najmanj svojo ulico in kakšen trg v Fokovcih.
Pa garda ga bo v belih rokavicah pospremila na deponijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
cappy
Točno tako!
Koliko normalnih (da nima patološke želje po oblasti, lopovskih biznisih z državo itd...) je pa tak "entuzijast", da se bo za 3 jurje plače dal v zobe vsem (priznajmo si levim) medijem, da ga bodo osirali, pometali z njim, fotografirali, kako gre v trgovino, kako si je povrtal po nosu, kako si je potegni gate iz riti...
...hvale ne.
Če se pa že kakšen najde, ga pa zgornji "iz oklepaja" hitro z=bejo - s pomočjo "svoji" medijev seveda...
...in imamo kar imamo.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Hja... ...pravzaprav, ja :zavijazocmi: :evil:
...imaš prav.
.
Je pa na nek način žalostno, da si kot mlada država nismo znani ustvariti vrednostnega sistema, kjer bi za politika, prvenstveno bile značilne/zaželene/potrebne kakšne druge osebnostne lastnosti.
To seveda kaže na to kakšen narod smo.. ...saj si jih vedno sami izvolimo.

Nikoli mi ne bo jasno, kako lahko taka kura postane poslanec. Enostavno mi ne potegne.

gravz.jpg


Poslanec, predstavnik ljudstva, izobražena, kredibilna oseba z močno izraženim moralnim čutom.

Grem dalje štihat vrt, da se mi ne odpelje. :rolleyes:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in Kamele0N

jest5

Guru
18. avg 2007
25.263
-8.464
113
da se bo za 3 jurje plače dal v zobe vsem (priznajmo si levim) medijem, da ga bodo osirali, pometali z njim, fotografirali, kako gre v trgovino, kako si je povrtal po nosu, kako si je potegni gate iz riti...
Res je. Desni mediji sploh ne pišejo kje si jo kera lufta, kdo je s kom sedel, kam je kdo šel, kje je naredil čuden izraz, kako in s čim potuje, kako si vrta po nosu in oblači gate,... :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

jest5

Guru
18. avg 2007
25.263
-8.464
113
Sej kdo pa paše tistim, ki so pred tem pljuvali po levih? Je kaj drugače?
Naši so naši ane :evil:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
Si me očitno malce narobe razumel - v moji repliki gre za to kdo paše tistim, ki sedaj protestirajo. Protestirajo proti tistim, ki jim iz X razlogov ne pašejo ampak ko pa njihovi izbranci počejo enake pyzdarije jim pa očitno pašejo kljub enakim X razlogom, zaradi katerih se sedaj protestira.
Naši so naši ane :evil:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
Nebi rekel. Ti si šel na to kdo paše tistim, ki pljuvajo po levi, jaz pa ciljam na to da določene zadeve današnjim demonstrantom pri enih ne pašejo, pri drugih pa (očitno) jim. Izvoli citat tvojega posta, meni to ni isto.
Sej kdo pa paše tistim, ki so pred tem pljuvali po levih? Je kaj drugače?
Naši so naši ane :evil:
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.263
-8.464
113
Preberi počasi ene 5x. Pa ne izpusti drugega stavka, v njem se skriva bistvo.

Popolnoma enako je pri levih in desnih. Za iste/podobne stvari bodo pljuvali nasprotnika in odobravali svoje.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
Nikoli mi ne bo jasno, kako lahko taka kura postane poslanec. Enostavno mi ne potegne.

Poglej priponko 33845

Poslanec, predstavnik ljudstva, izobražena, kredibilna oseba z močno izraženim moralnim čutom.

Grem dalje štihat vrt, da se mi ne odpelje. :rolleyes:
OK, saj ni edini biser...
Ampak to s(m)o si pač izvolil - kakršen narod, takšni njegovi predstavniki.
Poglej samo v Lj. kako, pregovorno delovni in (nad)POŠTENI Slovenci (kolikor nas je še) še vedno - no matter what - (iz)volijo Jankovića.
.
Taki pač "povprečno" smo, žal.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
Preberi počasi ene 5x. Pa ne izpusti drugega stavka, v njem se skriva bistvo.

Popolnoma enako je pri levih in desnih. Za iste/podobne stvari bodo pljuvali nasprotnika in odobravali svoje.

Beri še enkrat počasi raje ti.
Fora je v tem, da si se spravil zagovarjat protestnike s postom kjer si napisal, da trenutnim demonstrantom mrbit ne pašejo Janša, Hojs&Co in da zato ne demonstrirajo proti drugim politikom, jaz pa sem dodal, da jim glede na to kaj jih pri teh osebah moti, le-ta zadeva očitno ni moteča pri drugih njim ljubših politikih.
Samo to in nič drugega. Nisem šel v primerjavo leve in desne in njihovo enako delovanje ampak samo v izpostavitev dvoličnost trenutnih biciklistov-demonstrantov, ki se prikazujejo kot nasprotniki določenih kao absolutno nesprejemljivih stvari, ki pa so potem kar naenkrat sprejemljive drugje.
Upam, da bo zdaj šlo čez, ker še enkrat ti pač ne bom pisal, risati ti pa tudi ne mislim.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.263
-8.464
113
Pa dej no, sej lahko narišeš, časa imaš zgleda dovolj glede na ta filozofski izliv. :evil:

Ti si pač ozko usmerjen v kolesarje. Jaz pa dodajam zraven, da je ta dvoličnost nekaj povsem običajnega za oba pola in je sploh ni potrebno izpostavljati kot nekaj posebnega.
 
  • Haha
Reactions: Matey
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.