Bicikljada proti Holobu 1.del

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Evo kolesarjenja še ne bo konec! Snežinke so že užaljene...

Mogoče tokrat pridejo tudi bizi, wili, Ferdo....če bo lepo vreme! :cheer:

:oops1:

Če bo tole držalo in bodo na ulici dejansko protestirali oz. kolesarili isti ljudje kot pretekli dve leti, dobijo pri meni za spremembo eno plus točko zaradi izpolnitve obljube iz bližnje preteklosti.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.915
5.073
113
:oops1:

Če bo tole držalo in bodo na ulici dejansko protestirali oz. kolesarili isti ljudje kot pretekli dve leti, dobijo pri meni za spremembo eno plus točko zaradi izpolnitve obljube iz bližnje preteklosti.

Niso isti, na fb profilu nič ne piše, tudi logo ni isti... Sedaj čakaj na borčovsko penzijo! :fredi:

1652636313093.png
 

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
Zato, ker je svoboda in mediji objavljajo, kar se jim zdi pomembno. Primček bi pa lahko nagnal svoje medije, da bi ga snemali iz polprofila, ker je tako lepši.
...biszi, jaz čitam alter ko mi je dolgcajt al po kakšnem dolgem pogajanju po telefonu,ko rabim rešitev kakega problema,...ti pa si očitno plačanec, pa me zanima koliko potegneš na mesec (če ni tajna), morda zamenjam posel, če se to bolj splača...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Koliko mi plačaš, da ne pišem? :fredi: Alter ima eno lepo funkcijo Ignor, pa jo uporabi, če ti grem tako na organ. :jok:
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.958
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
"Poročilo o dogodku napisala novinarka, ki je ni bilo na dogodku. Ko me je poklicala, je ni zanimalo nič drugega, kot kako komentiram udeležbo na dogodku nekih ljudi, ki jih sploh nisem opazil. "
Kako je opazil, da nekoga ni bilo, ni pa opazil tistih, ki so bili?

Mene bi zanimalo, kako komentira moške, ki so nosili krila namesto hlač?
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
Politična vojska rtv slo ima dones uradno prijavljen miting ?