bedaki na cesti

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
nov je bil težko, ker jih ne prodajajo več
Pol je bil pa ze amortiziran in v zadnjih izdihljajih.
Zadnje case imam obcutek da ima res ze vecina voznikov elektricne avte ranga E Dacia ki ima 45ps.
Nimajo ne pospeskov, ne omejitve hitrosti ne dosezejo. Ce je treba pa kak trakotr prehitet, pa prej jaz traktor in se tri avte za njim prehitim v kosu, kot pa prvi za trakotrjem samo traktor. Kljub temu da ima 2x mocnejsi motor pod havbo. Nekateri za prehitevanje trakktorja rabijo km ravnine. Kljub temu da imajo 200 konjev.
Se s fickom bi ga v 2. prestavi hitreje prehitel. Pa je imel usivih 28 konjev
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

luciano

Guru
3. okt 2011
1.811
815
113
MB
Pol je bil pa ze amortiziran in v zadnjih izdihljajih.
Zadnje case imam obcutek da ima res ze vecina voznikov elektricne avte ranga E Dacia ki ima 45ps.
Nimajo ne pospeskov, ne omejitve hitrosti ne dosezejo. Ce je treba pa kak trakotr prehitet, pa prej jaz traktor in se tri avte za njim prehitim v kosu, kot pa prvi za trakotrjem samo traktor. Kljub temu da ima 2x mocnejsi motor pod havbo. Nekateri za prehitevanje trakktorja rabijo km ravnine. Kljub temu da imajo 200 konjev.
Se s fickom bi ga v 2. prestavi hitreje prehitel. Pa je imel usivih 28 konjev

Lahko da vozijo v ECO načinu.....to se je zgodilo meni....stopim na gas, avto nikamor, sploh ne dobi ture, ko opazim, da gori lučka za ECO:mad:
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
nov je bil težko, ker jih ne prodajajo več
Kdaj so ga črtali iz prodaje, ne vem, vem pa da je facelift na začetku bil na voljo pri nas - za razliko od Espaca. Slednjega pa, kot vidim, nekateri še vedno ponujajo (verjetno se pri naročilu kakšne dražje različice potrudijo z dobavo takega avta).
Piše že, ampak ni 508, je kar lepo e-208 oz e-2008 (sklepam po "obratoremu")
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Lahko da vozijo v ECO načinu.....to se je zgodilo meni....stopim na gas, avto nikamor, sploh ne dobi ture, ko opazim, da gori lučka za ECO:mad:
Nisem ciljal na ev. Ciljal sem nanobicajne voznike. Ceprav me je danes zjutraj najprej golf 8 prehitel, potem je on se Teslo pred mano, potem se mu pa ni dalo vec prehitet se prvega (ICE) v koloni. Tako da sem potem na ravnini sam dol pocil vse tri hkrati.
S 15 let starim tdi traktorjem" tezkim 1.8t.
Pa vemo kako bi tesla lahko jo vzgal mimo. Ko jaz prehitim enega, on prehiti tri.
Vozili smo sicer cca 70 na 90 omejitev, brez nekih "hudih" dinamicnih vlozkov se lahko vozi 100+ marsikje. Ocitno smo ze prilagidili hitrost na trenutno snezenje (zvecer cez 12 ur)
 

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
Enakovredni?
120€

Pa ti kdaj kej prebereš, kar prilimaš? Al kr neki limaš, samo zato da limaš?


Tole je iz tvojga linka
(3)Na cesti z dvema ali več prometnimi pasovi za vožnjo v eno smer v naselju sme voziti voznik motornega vozila, katerega največja dovoljena masa ne presega 7,5 t, ki lahko brez oviranja sledi prometnemu toku, tudi po prometnem pasu, ki ni ob desnem robu smernega vozišča.
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
750
869
93
Bedaku na cesti podobnemu kot vama z jadotom sem vceraj potrobil, ko je z novim talismanom na uvozu na pospesevalnem pasu drzal 40kmh naj pospesi. Pa se mu je enako utrgalo kot vama. A avtosole sploh se kaj ucijo ali je najbolj vazen pas zapet je red in drza za volanom kot na stolu fizioterapevta.
Sam si že večkrat v tej temi dokazal, da si bedak, ki še ni slišal za varnost v prometu in se mu jebe za druge.
Če v moji vožnji vidiš (pre)počasnost, bi bi bilo najbolje za vse, da vrneš izpit.
Po celovški je omejitev večinoma 50-70km/h, kar se tiste dva nista držala.
Malo se zamisli kaj sam počneš na cesti, preden ti bo enkrat žal! Ker po tem kar pišeš sta očitno ta dva ameterja zate.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.106
297
83
Kot je že zagi napisal sta si pasova enakovredna. To ni avtocesta ali pa hitra cesta.


1638995397495.png

 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
a da bi pa prvi policaji dali takoj se drugemu pa tretjemu pihat pa ne?
tko so se pa trije projektili veselo vozili naprej..
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Če se ne motim, pijan sopotnik ne sme sedeti na sovoznikovem sedežu. Lahko ga na zadnji sedež vržeš ali pa v prtljažnik. Čeprav to zadnje zna biti tudi problematično :).