bedaki na cesti

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.261
5.819
113
pri taščici
Tisto s prikolico je bilo samo težišče krivo.
Rezerve pri tezi je ogromno. Dokler je ostalo po pravilih in logiki.
Sosed je pred 20+ leti s 101 pogosto vozil po 1t+ kamna, peska... na doma narejeni prikolici. Sem.preprican da je v desetletju prevozil preko 10kkm s polno prikolico. Seveda pa je bila zavorna pot take kombinacije nekajkrat daljša od prazne stoenke. Ampak kot vem, ni imel nikdar karambola z njo. Kaj šele da bi zato bila kriva prikolica..
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.859
113
Evo, naletel še sam....bedak. Zabliskalo je med obema naseljema, čeprav verjetno res ni table za konec prvega naselja. Tam sem ga zmer mal pritisnil, ravninca nikjer nobene bajte do ene 70-75 je verjetno šlo in pol seveda vedno umiril nazaj na 50 pred tablo za naselje oziroma pred ovinkom v naselje. Dons zjutri glih v zaviranju pred tem ovinkom zabliska....jebela, kako.... Pošljem gospo, ki je šla na šiht za mano po tej poti in mi sporoči, da je tam na novo znak 40 in seveda postavljen radar in mal naprej bel avto....matervola, še nikol nisem plačal kazni, zdej pa če me je ujel z mal več ko 70 not....1000 EUR plus 5 pik....grrrr sm jezen sam nase. Tko da očitno lohk pri nas v Grosupljem nabašeš kazen da te sezuje na sred polja, ko pa mim naše bajte v strnjenem naselju terajo ko zmešani pa nikome ništa.... Nč plaču bom, sam jebemoboga ej, če pa zdaj ne vidim radarja na naši ulici jim pa ....
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Ugodno prodam;) antiradarsistem

antiradarsistem.JPG
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.968
5.705
113
blizu močvirne prestolnice
Evo, naletel še sam....bedak. Zabliskalo je med obema naseljema, čeprav verjetno res ni table za konec prvega naselja. Tam sem ga zmer mal pritisnil, ravninca nikjer nobene bajte do ene 70-75 je verjetno šlo in pol seveda vedno umiril nazaj na 50 pred tablo za naselje oziroma pred ovinkom v naselje. Dons zjutri glih v zaviranju pred tem ovinkom zabliska....jebela, kako.... Pošljem gospo, ki je šla na šiht za mano po tej poti in mi sporoči, da je tam na novo znak 40 in seveda postavljen radar in mal naprej bel avto....matervola, še nikol nisem plačal kazni, zdej pa če me je ujel z mal več ko 70 not....1000 EUR plus 5 pik....grrrr sm jezen sam nase. Tko da očitno lohk pri nas v Grosupljem nabašeš kazen da te sezuje na sred polja, ko pa mim naše bajte v strnjenem naselju terajo ko zmešani pa nikome ništa.... Nč plaču bom, sam jebemoboga ej, če pa zdaj ne vidim radarja na naši ulici jim pa ....
Lokacijo je težko povedati?
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Po mojem je „naselje“ - samo pač noben “ne živi tam”.

Vse prevečkrat videno pri nas.

Pa da ne bo kdo skočil - načeloma nimam noč proti omejitvam hitrosti, ampak seveda le tam, kjer je tudi večini jasno zakaj ne tam postavljena omejitev.
Ker “na slepo nastreljane” omenjitve vodijo v glavem k temu, da vozniki nobene več ne vzamej(m)o zares. Še več - vodi po eni strani v splošno ignoranco do prometne signalizacije, po drugi pa v “varno vožnjo” ozr. “klub 60”. Nobeno od teh pa ne pripomore k večji prometni varnosti.

Zmagujejo tudi “na novo” urejeni odcepi na “obvoznicah” (cestah, ki vodijo mimo centrov večjih naselij), ki po novi ureditvi (odcep za zavijanje levo, osvetlitev) dobijo tudi znak 50 km/h.
In potem imaš na 8 km “obvoznice” svakojake omejitve - 90, 60, 90, 50, 70, 70, 90, 50 - na odseku kjer pa cestišče tudi po obnovi visi v napačno stran (baje zaradi odvodnjavanja) pa seveda ni ne znaka “nevaren ovinek”, ne omejitve.

Mah ...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.859
113
Ni naselje. Je tabla konec naselja. Sicer ne z obeh strani, samo to nima povezave. Znak je nastreljan izključno za za.jebavanje ljudi, ki iščejo luknje zdaj, ko je odprt nov uvoz na AC. Na znaku je še zaščitna folija, tko da je postavljen praktično preko vikenda in seveda takoj radar.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.201
4.671
113
Pa ja. Hodili so ven, prodajali zijala, čeprav so bili tik za nesrečo in bi se lahko že prej razvrstili. Ko so se ustavili, NISO bili razvrščeni. Tovornih vozil ni, ki se težje razvrstijo. Pri nas so problemi zadaj nekaj km za nesrečo, ker noben ne ve, če se stoji spet zaradi kakih del na cesti ali zaradi nesreče. Obveščanje tako ali tako zamuja.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Ni naselje. Je tabla konec naselja. Sicer ne z obeh strani, samo to nima povezave. Znak je nastreljan izključno za za.jebavanje ljudi, ki iščejo luknje zdaj, ko je odprt nov uvoz na AC. Na znaku je še zaščitna folija, tko da je postavljen praktično preko vikenda in seveda takoj radar.

Se pravi “odprta cesta” 90 km/h omejitev in potem “sredi njiv” na 40 km/h?
Priceless ...