bedaki na cesti

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.672
113
No, očitno še je, da so tam kolesarske glede na dejanski promet daleč predimenzionirane. Nikjer nobenega kolesarja ali pešca, cesta pa polna avtov. Ali ne gre za načrtovanje infrastrukture v nasprotju z dejanskimi potrebami:sprasujemse::fredi:
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Noben ne opravičuje dejanj nikogar. Avtorju posnetkov se želi samo namigniti, da tudi njegova dejanja nevarna, ker izzivajo posledično reakcijo neznanca, ki ne veš kaj se mu mota v glavi.
Pravi voznik ne reagira na vsako nepravilnost z takim agresivnim obnašanjem, na tako nevarnem mestu, s tako nevarno napravo.
Pravi voznik prepozna motanje v glavi drugih in se na to pripravi.
Posnetek prikazuje obnašanje nekoga, ki NE sodi na cesto. In to ne jaz, jaz nisem naredil nobenega prekrška cpp, on pa. Je pa videti, da mnogi od vas zelo agresivno reagirate na napake drugih, oz. ste nevari soudeleženec v prometu. Sebi in ostalim.
In zaradi takih so smrtne žrtev, ne zaradi počasnih voznikov. Če ste živčni zaradi ta počasnih, to pokažite tako, da ne ogrožate njega in ostalih soudeležencev v cestne prometu.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
Pravi voznik ne reagira na vsako nepravilnost z takim agresivnim obnašanjem, na tako nevarnem mestu, s tako nevarno napravo.
Pravi voznik prepozna motanje v glavi drugih in se na to pripravi.
Posnetek prikazuje obnašanje nekoga, ki NE sodi na cesto. In to ne jaz, jaz nisem naredil nobenega prekrška cpp, on pa. Je pa videti, da mnogi od vas zelo agresivno reagirate na napake drugih, oz. ste nevari soudeleženec v prometu. Sebi in ostalim.
In zaradi takih so smrtne žrtev, ne zaradi počasnih voznikov. Če ste živčni zaradi ta počasnih, to pokažite tako, da ne ogrožate njega in ostalih soudeležencev v cestne prometu.

dej počasne odjebi ti raj na kak avtobus pa tam debatiraj s kako mamko o vremenu
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Amm kako ze prepoznas motanje v glavi drugih?
Ti res spadas v kategorijo ovira na cesti. K igranje saha na Spectrumu, k si mu dal glupo potezo pa je par ur mlel predno je nekaj premaknil.

Ti pa imas koncept zadnji izprazni krizisce. Potem pa namesto 5 vozil ceg interval prides ti, pa tisti nevarnez, ki te ne v kriziscu dol poknu.

Pejt raj na avtobus.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
No, očitno še je, da so tam kolesarske glede na dejanski promet daleč predimenzionirane. Nikjer nobenega kolesarja ali pešca, cesta pa polna avtov. Ali ne gre za načrtovanje infrastrukture v nasprotju z dejanskimi potrebami:sprasujemse::fredi:
Itak, poleti na vrhuncu turistične sezone so glavno kolesarsko vpadnico v mesto zaprli in prenavljali. Kdor je iskal bližnjice (po pes coni ob obali)namesto nekaj km obvoza, so ga pozdravili redarji s poloznico. Moram mal iti proti obali, da vidim ali tudi pozimi kaj delajo na obali, ali samo v poletnih mesecih
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Ima preveč na zadnjo stran prikolice težo, pa ga je po moje moralo kar lep čas premetavati (tudi hitrost na koncu ni bila videti več velika, zaradi česar minimalna škoda). Sem enkrat peljal nek les na prikolici, kateri je visel čez zadnjo stranico in sem pri 60km/h komaj umiril avto, z bremzanjem je še začelo bolj poskakovati, je pa se umirilo ob določeni hitrosti, kak sem malo pospešil je spet padel v slalomiranje.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Če prav vidim je KIA Sorento - masa nekje 1.800 kg, zadaj ima Jumper/Boxer L3H2, ki ima podobno težo + kakih 250 kg še sama prikolica - recept za pizdarijo na cesti narest.
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
2 tone cca ma sorento 4wd pa 2800 vlecne sile in lahko legalno slepa kombi ce je ta prazen, prikolica ma cca 500kg dvoosna kombi pa 2200kg podaljsan povisan. Je pa prevec nazaj nalozen to pa...