bedaki na cesti

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.210
113
70 let?
Ta je dal nekaj skozi. Vendar po defolt vedno krivi.
In mko se gleda in bere, se vidi, da nimajo nič pri tem.
Odgovor: A ja, pol je bil pa ta mlad.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.731
580
113
Mam dva filmčka dveh bedakov od včeraj. Je pred objavo potrebno cenzurirat tablice ali ne?

Eden je vozil za menoj v Domžalah, ko sem ustavil na rumeni, me je prehitel po desni v čisto rdečo. Drugi je pa zvečer na AC Domžale-LJ izvajal teror.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
841
70
28
Mam dva filmčka dveh bedakov od včeraj. Je pred objavo potrebno cenzurirat tablice ali ne?

Eden je vozil za menoj v Domžalah, ko sem ustavil na rumeni, me je prehitel po desni v čisto rdečo. Drugi je pa zvečer na AC Domžale-LJ izvajal teror.

klasična strahopetna špeckhala. :rolleyes: česa se pa tko zlo bojiš? sam cel kriminal kar se ti je zgodl, noro, še dobr da si prežvel noč. o_O:eek::cool:
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Mam dva filmčka dveh bedakov od včeraj. Je pred objavo potrebno cenzurirat tablice ali ne?

Eden je vozil za menoj v Domžalah, ko sem ustavil na rumeni, me je prehitel po desni v čisto rdečo. Drugi je pa zvečer na AC Domžale-LJ izvajal teror.
Ce posljes na policijo nima smisla skrivat tablic. Nekaj prenapihnjenih pizdunov se bomo z posnetki poslanimi policiji mogoce znebili z cest.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Kot obcan sem soodgovoren da se neprimerne voznike zradira z cest. Glede prava bodo ze policaji vedeli kako.
 

Corvette

Majstr
6. nov 2008
391
261
63
Kot obcan sem soodgovoren da se neprimerne voznike zradira z cest.
Seveda - pokliče se 113 in prijavi voznika, ki ogroža ostale udeležence v prometu. Na drugi strani bodo že vedeli, kako ravnati v dani situaciji in tukaj se "soodgovornost občana" konča še preden pridemo do špilanja lokalnega šerifa in/ali pošiljanja posnetkov. Ker na srečo pri nas t.i. vigilante justice ne velja in so posnetki dashcamov za prometne prekrške za namene pregona neveljavni. Kdor pa želi biti aktivneje odgovoren, da se "neprimerne voznike zradira s cest", pa naj hitro klikne sem.

Bom dal primer, ko sem pred časom klical na 113 glede voznika, ki je sredi mesta izvajal vse mogoče manevre: od izsiljevanja in vijuganja čez oba pasova brez nakazovanja smeri, do vožnje za ritjo in vožnje skozi rdečo luč. Odgovor policistov je bil v stilu, da ker niso na licu mesta niso pristojni za to, lahko pa se sproži postopek in grem za pričo :)
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.811
815
113
MB
Glavno, da imamo zakone s katerimi se ščitijo kriminalci, varstvo osebnih podatkov in podobne finte....mi in še nekaj sosednjih držav. Ko pride do pizdarije, pa prosijo občane za razjasnitev okoliščin in podobne fraze