bedaki na cesti

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Hmmm... samo potem bi mu moral konstatno vozit ob boku pa mu ni kljub temu, da je bila za mano kar lepa kolona vozil in bi po temu razmišljanju lahko bil avto-bomba kdorkoli pa se je par sekund kasneje vključil nazaj v svojo kolono.
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
...ksz...

Mi lahko kdo morda pove čemu tak manever bmwja X5 pri 10. sekundi posnetka? Pas za zavit levo na parking je bil prazen in je imel cel kup prostora ampak res mi ni jasno čemu to vijuganje na bok varovane kolone in zatem takoj nazaj v kolono. Sem jim bil po kakšnem protokolu preblizu s svojim avtom?


Veliki brat pozdravil manjšega. :)
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Matey

blazhh

Pripravnik
15. jan 2012
80
0
6
Policisti niso nic odnesli. Kvecjemu so zasegli celo vozilo, nato pa bo tozilec v okviru sodne preiskave lahko predlagal sodiscu da naroci izvedensko mnenje kok hitro je avto peljal. Ob tem lahko sodisce odredi da se iz avta poberejo racunalniki in se preko proizvajalca ugotavlja podatke. Sodisce izvedbo tega obicajno prepusti policiji. Policija ima ljudi ki vedo kaj je treba ven pobrat in obicajno to pove tudi proizvajalec sam, ce ga policija prosi za pomoc.

Osumljeni lahko zavrne odvzem krvi. V tem primeru lahko preiskovalni sodnik tudi ustno odredi prisilni odvzem krvi. Vendar to ni avtomatizem in se velikokrat ne odlocijo za to.

Ne bluzi, ker nimaš pojma. Vse kar pišem tu gor, mi je povedal policist, prisoten na kraju dogodka.

Dežurni sodnik je bil na kraju dogodka in odredil.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Dežurni sodnik, se imenuje preiskovalni sodnik in na samem kraju ali v pisarni al pa doma v pojstli z babo na hurcu odreja ukrepe sodišča. Po domače on je tam predstavnik sodišča. Da in lahko odredi odvzem tako tekočin, kot tudi black boxov iz avta, zaseg vozila, izvedenska mnenja itd. Po navadi je na kraju tudi dežurni tožilec, ki pa odreja ukrepe tožilstva. Velikokrat se tudi na samem kraju posvetujeta, kaj bo kdo storil. In mu tožilec ustno pove, da bo v sodni preiskavi zahteval izved. mnenje ali kej podobnega in lahko preskovalni že vse dela na kraju v tej smeri. In to je verjetno v dani situaciji tudi storil.
 
Nazadnje urejeno:

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Tisti benfl jeep ma že tako ali tako slab moose test, če je blindiran pa še slabši. To ugotavljamo, tam v eni drugi temi. Malo za šalo, malo zares. Alter mode off
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
A to so ta famozna blindirana vozila, o katerih je bilo govora kak mesec nazaj? :)

Zna bit da ja ampak res nisem prepričan. Glede na celoten "klasičen" sprevod + sivi kombiji + reševalna vozila, katerih običajno ne videvam v takšnih kolonicah, je morala biti v igri kakšna posebna oz. pomembna delegacija z veliko spremstva. Morda kdo ve koga vse so to prevažali naokoli?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.228
113
Na moji desni je bila prav tako stoječa kolona. No kakorkoli že, verjetno gre res za kak varnostni manever. Apollo8 , morda lahko še ti kaj dodaš?

Ja ta avto naj bi se, kadar je to prostorsko mozno, vozil ob boku varovanega vozila, vendar na nacin da vozniku varovanega vozila ne zakriva pogleda levo. tudi “cisti prostor”
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey