bedaki na cesti

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.314
5.839
113
pri taščici
To moraš tudi malo bedak biti, da pustiš avto naslonjen na drugega ...Poglej priponko 26826
Predvidevam da ga je Passat parkiral posrek in preko črte , preden je bil superb parkiran. Ali je bilo tam prazno, ali pa kak kratek avto.
Superb pa ga je na tesno zrinil notri in zarinil do Passata. Passat ima najbrž zadaj vsaj meter (in pol) prostora.
Sem zadnjič podobno bočno zaparkiral enega golfa.
Parkiral ga je naprej v boks, posrek čez črto zadnji konec. Ker je moj kombi nekaj širši in sem.parking rabil za nekaj minut, sem ga stisnil na kakšnih 5-10cm na moji desni do golfa. Ko se čez nekaj minut vrnem z leve, se kombi zagunca. WTF. Z golfom se je zaletel(aval) v moje kolo, ker ni mogel priti ven. (Najprej tudi ni mogel. Na srečo ni pustil poškodb na kombiju, je pa čisto mirno sprejel, da je sam grdo parkiral.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Ne, voznik passata ne zna bočno parkirati, pa ga je samo naprej postavil, do sprednjega da se je naslonil nanj. Tak da sprednji sploh ni mogel zapustiti parkirnega prostora, razen če bi po polžje 100x naprej-nazaj manevriral.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
ne ni možno. Ker bi ustavil, ne pa da je še 2x nabasal beli avto in nato odpeljal dalje.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.665
3.555
113
Samo je kralj da je isti avto kresnil z obeh strani. Verjetno kakšen padec cukra ali infarkt.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

jello

Guru
22. sep 2008
9.665
3.555
113
Za z jadotom shajat pomaga ignore tipka. Nekateri pač nikoli ne dojamejo da v real lajfu se večina nesreč zgodi kljub temu da nihče od udeleženih ni bedak. Sicer bi se zadevi večinoma sploh ne reklo nesreča.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
861
113
Ko je telefon bolj pomemben od vsega drugega....
http://www.avtomanija.com/default.asp?rb=19&id=42

Sem prejšnji teden naletel na enega podobnega morona, ki je bil tudi v nekem svojem svetu (mogoče celo s slušalkami v ušesih) - brez ustavljanja, brez da bi tist svoj pisker, preden je stopil na zebro, vsaj malo obrnil levo in desno (da bi ti dal občutek, da te je opazil), gre gladko čez rdečo luč, ki je že lep čas gorela.
 

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.414
638
113
Ko je telefon bolj pomemben od vsega drugega....
http://www.avtomanija.com/default.asp?rb=19&id=42

Sem prejšnji teden naletel na enega podobnega morona, ki je bil tudi v nekem svojem svetu (mogoče celo s slušalkami v ušesih) - brez ustavljanja, brez da bi tist svoj pisker, preden je stopil na zebro, vsaj malo obrnil levo in desno (da bi ti dal občutek, da te je opazil), gre gladko čez rdečo luč, ki je že lep čas gorela.


saj ni samo telefon. so prepričani, da imajo absolutno prednost. in ni malo pešcev in kolesarjev, ki jim na nagrobnem kamnu piše " imel je prednost".
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
Ko je telefon bolj pomemben od vsega drugega....
http://www.avtomanija.com/default.asp?rb=19&id=42

Sem prejšnji teden naletel na enega podobnega morona, ki je bil tudi v nekem svojem svetu (mogoče celo s slušalkami v ušesih) - brez ustavljanja, brez da bi tist svoj pisker, preden je stopil na zebro, vsaj malo obrnil levo in desno (da bi ti dal občutek, da te je opazil), gre gladko čez rdečo luč, ki je že lep čas gorela.

sej je velik pešcev v svojem svetu, ampak tuki je bil zlo v svojem svetu tale v corsi. če kamion ne bi ustavil pa tut vprašanje, če bi do tega prišlo. spet več sranja kot koristi. nasploh kamionarji zlo radi ustavljajo pešcem, spuščajo folk in ne vem kaj, težji in počasnejši kot je, raj bo ustavil in potem porabil pol leta, da bo dosegel 20 km/h in bo spet enmu ustavil.