bedaki na cesti

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.591
14.268
113
Ja kako pa. Na podlagi česa pa misliš, da je nastal pregovor "krade kot cigan" in podobne fore? Jebeno je samo to, da imaš dandanes v družbi mnogo osebkov, ki takšne zapise že označujejo sovražno nastrojenost oz. kot sovražni govor. Ah ja....
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.080
852
113
Ne vem, žabarjem se zdijo bogi in podobno (strojani). Predvsem pa zato, ker se kasira denar (EU) za integracijo in podobne štose, ki služijo samo za pobiranje tega dnarja, drgač pa čista farsa. Vsaj jaz tako vidim to dogajanje okol ciganov.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.184
3.178
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Vam se zdi takšno pisanje tako zelo primerno, da ga celo lajkate? (Matey)
Đizs....

A to pa ni "Đizs": Po naših zanesljivih informacijah so žensko na prizorišču nesreče, za katero ni bila kriva, brutalno pretepli, ko je po trčenju ustavila in stekla proti poškodovanima, da bi jima pomagala. Dva moška sta jo zbila na tla in obrcala, dokler na kraj nesreče ni prispela policija. Po naših podatkih je posredovalo več patrulj.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
A to pa ni "Đizs": Po naših zanesljivih informacijah so žensko na prizorišču nesreče, za katero ni bila kriva, brutalno pretepli, ko je po trčenju ustavila in stekla proti poškodovanima, da bi jima pomagala. Dva moška sta jo zbila na tla in obrcala, dokler na kraj nesreče ni prispela policija. Po naših podatkih je posredovalo več patrulj.

Ja, je. Ampak kljub temu njegova retorika ni primerna.
Se strinjaš?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.591
14.268
113
Vam se zdi takšno pisanje tako zelo primerno, da ga celo lajkate? (Matey)
Đizs....

O Jagababa, a nisi rekla, da zapuščaš ta forum pa si še vedno tu? A lahko lepo prosim že enkrat odjebeš dol?

In če si že tako visoko moralno in etično nastavljena in napadaš tak zapis zaradi mrtvih nebodijihtreba bi lahko spisala še kakšno besedo v bran pretepeni ženski, ki je ustavila zavoljo pomoči poškodovanim. Ampak neee, to pa ne. Da te ni sram. Mrš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky in endvatri

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Za pričakovati bi bilo, da imajo dolgoletni bivši moderatorji bolj razčiščene poglede na to, kakšno pisanje spada na forum in kakšno ne. Pa preden me spet obsodiš da spemam, se sprehodi skozi svoje objave.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.591
14.268
113
Za pričakovati bi bilo, da imajo dolgoletni bivši moderatorji bolj razčiščene poglede na to, kakšno pisanje spada na forum in kakšno ne. Pa preden me obsodiš da spemam poglej svoje objave.

Imam povsem razčiščene poglede in ti pravijo, da nimaš kaj tu na tabli kaj iskati, saj si si s svojim prizadetim pisanjem že zdavnaj prislužila karto za odhod.

Moji spami so posledica tvojih spamov, akcija - reakcija. Ti odjebeš dol s foruma - spam postov ni več. Ti ne pišeš bedarij in sodeluješ normalno (samo kaj ko ne znaš) - spam postov ni več. Ja, tako enostavno je to.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
medtem zveš, da je imel 22 letnik 1,44 mg/l alkohola v krvi. in tak je vozil? pa dobro, kaj dela Polcija, da ne štiti davkoplačevalcev, ker Cigani to niso.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.591
14.268
113
Ja seveda, da je tak vozil, kaj pa mu bojo, ciganu? A mu bojo vozniško vzel? Avto zaplenil? Kazen napisal? Jebe se njim in to z razlogom.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.640
3.522
113
da uganemo: CIGANI? Zakaj jih sploh podpiramo? Odgovor vodstva romske skupnosti?

Tukaj je že mal vprašanje kdo koga podpira in če nima država več od cigotov in njihovega železa kot od podpiranja jadotov. Tako da, imaš še pred svojimi nogami en velik kup za odkidat preden boš po produktivnosti primerljiv z 10 letnim cigotom ki zbere 2 spizdena bicikla na mesec.