bedaki na cesti

ametist

Fizikalc
5. nov 2012
180
47
28
Ne vem kaj se nekateri zgrazate pac se z varnostnim pasom ne se vlece vozil. Avto se lahko vlece samo z vlecno vrvjo, z drogom, oprto, ali nalozeno na vlecno vozilo.
Brez pravil bi kmalu zavladal Teksas, ze tako je kultura na psu in 3/4 voznikom so pravila brezvezna. Potem bi bil kmalu kaos na cesti, ker bi lahko vsak pocel kar si zmisli.
Lp.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Malo prej sm želel na AC prehiteti modela v novi BMW 7. Ko sva prišla vstric je model zapeljal proti mojemu avtu, jaz sm spustil gas, je model zapeljal na prehitevalnega pred mene in stisnil bremzo. Kasneje se seveda ni hotel spokati iz prehitevalnega pasu. Nevem kaj takim ljudem spila v glavi res ne. Reg:KP - HH nekaj
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
Malo prej sm želel na AC prehiteti modela v novi BMW 7. Ko sva prišla vstric je model zapeljal proti mojemu avtu, jaz sm spustil gas, je model zapeljal na prehitevalnega pred mene in stisnil bremzo. Kasneje se seveda ni hotel spokati iz prehitevalnega pasu. Nevem kaj takim ljudem spila v glavi res ne. Reg:KP - HH nekaj

kolk je pa po prehitevalnem vozu? let me guess, 130?
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
danes spet? pa res

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/v-prometni-nesreci-pri-lenartu-ena-oseba-umrla.html

lani je bilo za hvaliti se, letos bo katastrofa.

Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/tako-bo-policija-ukrepala-po-katastrofalnem-januarju-322867 - www.zurnal24.si

Policija je po trenutno zbranih podatkih v januarju poleg ostalega zabeležila 7.087 kršitev določil o hitrosti, 3.481 kršitev neuporabe varnostnega pasu, 722 udeležencev, ki so vozili pod vplivom alkohola, 623 voženj pri rdeči luči na semaforju.

Tok jaz naštejem v enem dnevu v Kranju. Potem so še uporaba mobilnih telefonov, neprižgane luči ipd.....v glavnem, občutno je premalo kaznovanja, pogrešam PROGRESIVNO kaznovanje, kasneje odvzem avta. Če nisi sposoben voziti po CPP - javni prevoz.
 
Nazadnje urejeno: