Baterija

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
slike nimam-se mi ne da še 1x razstavljat ;-) - je pa
LiFePO - ker po mojem znanju druge nimajo 3.2 v mAh cca 500
po velikosti bi se dalo uporabit 14430 ampak imajo 3.7 v
kar priloženi napajalec ne dosega
Baterijo rabim za strižnik -tip kontaktov ni pomemben-bom spunktiral če ne bo šlo drugače.
 

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
Firma Ombia-ali drugače ponaredek Philipsa - bom verjetno kar 14340 (to ima Philips) vzel in napajalnik vzel od kakšne igrače.
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Na primer - Hofer prodaja Medion računalnike in prenosnike...
Kdo dela vse to za njih, pod njihovo blagovno znamko Medion? Lenovo... Vir: klik

Edit: Aldi je pri nas Hofer...
Meni tega ne pripoveduj. Zadeve so lahko licencne, ali blagovne znamke, v danem primeru pa nikakor PONAREDKI, kot nas poduci Altermost. No sedaj me ti poucujes, kaj bi lahko jaz verjel (Zimbabve) .
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.186
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Meni tega ne pripoveduj. Zadeve so lahko licencne, ali blagovne znamke, v danem primeru pa nikakor PONAREDKI, kot nas poduci Altermost. No sedaj me ti poucujes, kaj bi lahko jaz verjel (Zimbabve) .

Ah, prosim lepo, nisem te niti približno želel na kakršenkoli način žalit, zezat, itd... Zimbabve je bil za hec, se opravičujem...
Dejstvo je, da Hofer prodaja Omnio kot licenčen produkt od Philipsa, pač pod svojo blagovno znamko Omnia, kaj so pa napisal v trgovini, pa, zgleda da niso imeli pojma, ker če so napisali "ponaredek", to ni...

Žal mi je, da sem sploh kaj napisal, verjami...
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Ah, prosim lepo, nisem te niti približno želel na kakršenkoli način žalit, zezat, itd... Zimbabve je bil za hec, se opravičujem...
Dejstvo je, da Hofer prodaja Omnio kot licenčen produkt od Philipsa, pač pod svojo blagovno znamko Omnia, kaj so pa napisal v trgovini, pa, zgleda da niso imeli pojma, ker če so napisali "ponaredek", to ni...

Žal mi je, da sem sploh kaj napisal, verjami...
Saj me nisi "razzalostil", kar si obelodanil za mene ni nic novega. Ampak da uporabnik, ki slisi na ime Altermost cveka o ponaredkih....ah ah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
OK moja krivda - ponaredek je pregroba beseda - ampak s tem nisem mislil slabšalno ampak sem hotel povedat da je produkt enak Philipsovemu razen v bateriji in očitno motorčku in polnilcu. Kljub temu je mašina delala - in še dela (sicer samo še cca 20 min namesto 60 min ) ampak na kabel pa dela brez pripomb.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.364
263
83
33
S tem se ukvarja carina in ne finančna uprava. Stroške uničenja pa krije zaščitnik znamke.