Bankomat kartica

Pongo

Pripravnik
19. jul 2007
644
0
16
Obišči stran
teli v NLB ga res malo ser.ejo.

Tudi meni so se zamerili, ker so totalno nesposobni.
Sploh zanimive so zadeve, ko se zmotijo in en odtegljaj nekako naredijo 2x
jezen.gif

potem pa prides tja ko to ugotovis se delajo pametne; ko ugotovijo da so se res zmotili so pa vsi nedostopni.
jezen.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
967
113
Obišči stran
Pri NLB od prvega računa dalje, se pravi nekje 15+ let. Nikoli nobenega problema. Pred enim letom menjal stalen naslov, javil spremembo, od takrad tako kot mora biti, nove kartice dobivam na novi naslov, ravno tako vso pošto.

Da ne omenim, da je to edina banka, ki mi je kot študentu dala limit, kreditno kartico z lastno izbiro omejitve brez poroka,...

Skratka, z NLB do sedaj izredno zadovoljen.
 

Pongo

Pripravnik
19. jul 2007
644
0
16
Obišči stran
če sedaj malo pogledam pogoje poslovanja, opazim da imajo banke v sloveniji precej podobne zadeve- brez kakšnega impresionizma
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Nič gratis! Štekaš?
No, če se bodo pri meni še enkrat kaj zmotli, grem tudi v tujcom direkt!
rolleyes-1.gif

Pri Novi kbm pozabljajo na besedici Se opravičujemo!
 
Nazadnje urejeno:

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Interpretiral napačno potem takem.

Sitna riba mogoče.
hysterical-1.gif


Še dobro, da obstaja konkurenca.
wink-1.gif
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.443
5.433
113
Očitno se je lani konec leta nekaj čudnega dogajalo s temi karticami.

SKB BA Maestro - nisem dobil, jo še iščejo. (Pred)Lani sem jo moral osebno dvigniti na matični enoti.
NLB MasterCard - dobil obvestilo, da od jutri (10.1.2008) velja samo taka s čipom. Ki pa je še nisem dobil.
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Hehe, jaz sem imel pred 3 leti vrh glave NLBja. Kadarkoli sem prišel na banko sem se lahko lepo za 'hokejisti' postavil v vrsto, ter veselo čakal 30min, da so mi rekli, da stojim v napačni vrsti... WTF?!!! Kdo bi si mislil, da delajo nakazila v tujino na okencu: Informacije... Potem so uvedli provizijo za dvige na BA. No to pa je bila kaplja čez rob.
Odprl sem račun pri Hypo banki, ki nima provizije za dvige na tujih BA, pa še ogromno ljudi poznam tam (od svojega osebnega bančnika naprej). Večino zadev tako ali tako sedaj urejam po telefonu, ter če je potrebno se pripeljem mimo, samo toliko, da podpišem pripravljen dokument.
Trenutno lahko rečem samo to, da sem maksimalno zadovoljen z novoizbrano banko, ter enako svetujem tudi drugim, ki ne uživajo v plačevanju provizije na bankomatih oz. veselo iščejo na katerem BA bodo dvignili denar...
 

Eva

Zelenc'
22. jul 2007
16
0
1
ksz

No jaz na NLB tudi nisem dobila kartice avtomatsko in na eni banki so me poslali na matično banko.

Tam sem vprašala, da kako to, da mene čaka tam, ostali pa jo dobijo na dom s priporočeno pošiljko. Mi je rekla, da sem se tako enkrat odločila in da lahko spremenim, če hočem, torej: lahko izbiram med tem, da mi pošiljajo na domač naslov ali jo vedno pridem iskat v matično banko. V bistvu mi druga možnost bolj odgovarja, tako da sem ostala pri tem. Potem sem ji dala e-mail naslov, naslednjič me bodo obvestili po mailu, da me čaka nova kartica.

Tako da se res nimam kaj pritoževati
smile-1.gif
 

Patsy

Pripravnik
24. jul 2007
650
0
16
Celje
Tudi Kmetje na Koperski banki pričakujejo, da jo boš prišel pravočasno v banko iskat.
frown-1.gif
Banda!
 

zakajaltersuxu

Fizikalc
19. jul 2007
1.587
85
48
najbolje da mi njim počasi začnemo zaračunavat naše "storitve". recimo storitev "vaš komitent"
grims-1.gif


nič ampak res nič ni več zastojn.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.022
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Do zdaj sem še od vseh bank dobila novo kartico - en mesec pred potekom stare. Na domači naslov. Pol pa še pin kak dan kasneje, včasih celo isti dan.
cheer.gif

Enako jest. Zaenkrat zadovoljen.
 

rotek

Pripravnik
10. okt 2007
170
1
18
Mislm a morte za vsak drek neki dobit? A sami če kej zafurate tud drugim okol ponujate pol zastonj zadeve? Sej je pač tako, da gre ta svet v to smer, da je treba vsakmu vse v rit nafilat če ne bi še lačen umrl. Kartica je tvoja osebna zadeva in tolk se pa že potrud, da vsaj veš kakšni podatki so gor itd. Tko k veš kere firme avto maš.

Lp pa brez zamere
uf-1.gif