Banka Monese - bonus 15€

janez82

Zelenc'
29. okt 2017
4
0
1
Zdravo, če bi kdo želel sprobat kot alternativo N26 in Revolut še Monese, imajo zdaj akcijo, da pri odprtju računa dobite 15€ bonusa, če nakažete 50€ na novo odprti račun. Bonus dobite v roku dveh dni po prejemu 50€ na račun. Pri odprtju računa v aplikaciji Monese uporabite kodo: KTHZY4DE
https://monese.app.link/TO44zfACWS?invite=KTHZY4DE
monese bonus.jpg

Če vam račun ne bo všeč, lahko enostavno 65€ prenesete na drugo banko in zaprete račun (brez stroškov) ali pa povabite kolege, dokler traja akcija. Pazite, da odprete “starter” račun, ker je le-ta brez stroškov vodenja.

Alternativno lahko odprete le UK račun, nakažete 50 funtov npr. iz Revoluta, v tem primeru je bonus 15 funtov.
 

janez82

Zelenc'
29. okt 2017
4
0
1
Žal Apple pay še ne dela ampak delajo na tem.
We do not yet support Apple Pay - but we’re working on it! It is a frequent request from our customers using iOS and we are looking forward to adding this feature as soon as possible.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Monese je omogočil Google Pay na Mastercard karticah, ki imajo francoski ali nemški BIN.

Monese v Sloveniji izdaja kartice s francoskim BIN-om (to je držalo vsaj nekaj časa nazaj). Tako, da bi morale vaše kartice delovati za Google Pay. Meni jo je uspelo povezati.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Vsi, ki uporabljate Monese: Ne pozabiti na FURS prijaviti novega IBAN računa.

Stari IBAN bo ostal na voljo.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.607
967
113
Toliko kot sem napisal. 30 + 40€. Za 30€ naročiš fizično kartico in opraviš 1 transakcijo (pošiljanje kartice je 4,9€). Za ostalih 40€ moraš narediti za 500€ prometa s kartico v enem letu.

Aja, pa mastercard ki ga dobiš ima tuj bin, tako da gpay dela.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.607
967
113
Mogoče kakšen top up prime. Bo treba probat. Načeloma pa ne, mora biti kartični promet. Ali pa nakazilo izven EUR območja ampak se po moje ne splača. Eni pravijo da recimo primer nakazilo na GB račun, v pogojih pa piše, da EUR in GBP ne prime.
Je pa za 2. del 1 leto časa, tako da ni panike narediti 500€ prometa s kartico. Števec je v aplikaciji.