Balkan-grc,alb,mk,kos,mne,bih,cro (moto, 2014)

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
No, fotkanje se je nekoliko izboljšalo, filmčki pa so rpecej bolj zanimivi kot ex-hairovi. Samo kull pa nea vijim...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Fotkanje je povsem enako, pritisnem s prve
smile-1.gif


Kakšne kulle?
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
kul
zmaga.gif


Eno moto vprašanje: če prav vidim nekdo vozi Fazerko S2? Koliko je rajder visok, kakšni so vtisi po dolgi turi, morebitne zamere?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, prijatelj je bil s fazerko (je tudi stari alteraš), velik je preko 180+, njemu ta motor zelo ustreza pa tudi sicer sva vozila samo po asfaltu. Fajn zadeva, 4 valji, miren tek, preverjena tehnologija.

Vtisi po dolgi turi? No, 8 dni ni niti prehudo. Nobenih zamer, fajn sva se razumela, sicer pa sva se že prej kar precej skupaj navozila (že par dni v Dolomitih itd.), tako da ni bilo prav nobenih presenečenj. Poznal je moje finte, jaz njegove, isto fore in to je to. Seveda pa ni isto kot če greš z mamico, da bi ti postregla sproti...
smile-1.gif


Vsak se malo prilagodi, smernice pa nastavijo na začetku, potem pa po pameti. Dejansko sploh ni bilo nobenih problemov, vsaj ne da bi jaz zaznal (ne tehnika, ne ljudstvo), tudi ponoči me ni napadel
smile-1.gif


Oziroma mi je po zadnji plohi v Slo, kjer je padala tudi toča, za nekaj časa nehala svetit zadnja led luč, je voda prišla pod sedež med žice, ko se je posušilo, je spet svetilo. Doma sem pač nasprejal in osušil.

Malo me je na začetku dajalo zdravje, nek prehlad, vendar se je z vožnjo popravilo, drugi, tretji dan je bilo že dokaj normalno.

Razmere na oko res niso bile enostavne, vendar dež ni predstavljal takšnega problema, popoldne je vedno čakal hotel, zraven sva imela rezervno obutev, rokavice.

Najbolj neprijetno je bilo deževje v meglici, ko je bila slaba vidljivost in še meglenje vizirja. Prvi dan pri Postojni je bila taka megla, pa še kakšen trenutek kje v hribih.

Na cesti tudi nobenih težav, ceste precej solidne napram slovenskim razmeram, še najslabše v Makedoniji.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Vrhunski izlet si odvozil. Res same zanimive destinacije.
Tudi slike in video .... prva liga!
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik blazko pravi:
kul
zmaga.gif


Eno moto vprašanje: če prav vidim nekdo vozi Fazerko S2? Koliko je rajder visok, kakšni so vtisi po dolgi turi, morebitne zamere?

Izlet je bil vrhunski. Vreme nama ni bilo najbolj naklonjeno, ampak kljub temu sva si ogledala vse, kar sva imela v planu. Tudi sam nimam težav vožnje v dežju .... na nekaterih odsekih sem se kar čudil, kako guma drži glede na tempo vožnje po mokrem.

DA, vozim Fazerco S2 in kot je Snecer napisal sem večji od 180cm in ta motor mi zelo odgovarja. Z tem modelom motorja sem tako zadovoljen, da je to že druga Fazerca, ki sem si jo pripeljal iz salona. Odgovarja mi položaj, motor mi nudi tako potovalno kot športno vožnjo.

Snecer je dober prijatelj, dobro se poznava, tako, da ni bilo težav in nikakršne zamere. Kot je omenil, sva odvozla že nekaj tisoč kilometrov skupaj, tako da poznava stil vožnje eden drugega.

Je pa res, da z vsakim ne moreš na takšen izlet.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.298
22
38
MB
Citat:
DA, vozim Fazerco S2 in kot je Snecer napisal sem večji od 180cm in ta motor mi zelo odgovarja
Zanimivo. Jaz sem visok 183 in 100+kg in zgledam na tem motorju kot Krpan na kobilici...Ker sem navajen "večjih" motorjev se nekako ne znajdem na Fazerci. Drugače pa super motor.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
DA, vozim Fazerco S2 in kot je Snecer napisal sem večji od 180cm in ta motor mi zelo odgovarja
Zanimivo. Jaz sem visok 183 in 100+kg in zgledam na tem motorju kot Krpan na kobilici...Ker sem navajen "večjih" motorjev se nekako ne znajdem na Fazerci. Drugače pa super motor.

Tak bom rekel; kako zgledam na motorju za druge mi je prav malo mar, saj imam motor za sebe za vozit in ne za kazat, dejstvo je, da mi ta motor odgovarja. Vmes med Fazercama sem imel CBFko in TDM 900, ampak sem si ponovno kupil Fazerco, ker kot sem rekel "mi paše". Kako bi šele zgledal potem na cestaku? Tako da sem zadovoljen z motorjem pa itak. Nobenih težav!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj je video kako izgleda na fazerci, meni se ne zdi nič posebnega, čisto prav mu je.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.298
22
38
MB
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Saj je video kako izgleda na fazerci, meni se ne zdi nič posebnega, čisto prav mu je.
Jaz sem samo povedal kako JAZ zgledam na Fazerci...s tem nisem mislil nič slabega...