Avtomobilska asistenca AMZS ali kaj drugega.

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
545
25
28
hraše
Sem v dilemi, prebral vse ponudbe zavarovalnic, pa me še vedno najbolj prepriča AMZS premium članstvo, ki omogoča še zdravstveno in turistično zavarovanje. Imamo v planu 6 tedensko pot po Balkanu, Grčiji in Albaniji. Je kdo že kaj v tujini uveljavljal, ali so kaki drugi predlogi npr. Asistenca in zavarovanje posebej?
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
545
25
28
hraše
Sem v dilemi, prebral vse ponudbe zavarovalnic, pa me še vedno najbolj prepriča AMZS premium članstvo, ki omogoča še zdravstveno in turistično zavarovanje. Imamo v planu 6 tedensko pot po Balkanu, Grčiji in Albaniji. Je kdo že kaj v tujini uveljavljal, ali so kaki drugi predlogi npr. Asistenca in zavarovanje posebej?
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
Ce ne drugega, te bo loceno prislo ceneje. Asistenco ponavadi lahko sklenes samo za celo leto (ali do konca zavarovalnega obdobja vozila - placas kljub temu polno ceno za eno leto), zdravstveno pa za poljubno obdobje.

Ce to igra kaj vloge, seveda. Po spominu je premium amzs ranga 100€, za axa premium (maribor / sava) sem placal manj mot 30€, mesecni obrok zdravstvenega zavarovanja mulitrip pri vzajemni me je prisel par €.
 

sandra3

Zelenc'
11. apr 2018
1
0
1
Moj nasvet je tudi da se odločiš za ločeno, je pa zelo smiselno primerjati kritja med sabo, recimo že pri zavarovanju v tujini so med zavarovalnicami razlike, primer omejeni zneski za prevoze ,...preveri pri AS-u, Tujina AS (dobra cena in kritja), za avtomobilsko asistenco pa najprej preveri kakšne pogoje ti nudi tvoja zavarovalnica, vedno imajo več paketov mogoče bo kateri ustrezal.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Odliča asistenca in ravno zato mi je boljša od ostalih asistenc ker je vezana na osebo in ne na avto, glede na to da svoj avtomobil vozim sam... hitro, korektno, profesionalno. Aja.. ni pa pocen ce te to pac ne moti... jaz imam tisto vmesno opcijo za 60-70...