Avtokozmetika MR Novo mesto

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Zdravo!

Ponavadi kaj podobnega ne objavljam, ampak danes sem pa zares jezen - ma ne jezen, besen..
frown-1.gif


Nekaj dni nazaj sem se zmenil z Avtokozmetiko MR, da mi naredijo generalko notranjosti avtomobila in zunaj pranje ter poliranje. Se pravi, govorimo vsaj o 150€+. Verjetno sem rekel premalo ( bi preveril, pa imajo cenik v izdelavi)

S kolegom štartava iz Ljubljane in ker ne poznava Novega mesta, ulico vtipkava v navi napravo. Povsod na internetu imajo označeno ulico Stranska vas 19. S kolegom se voziva tja, enkrat še malo zalutava ampak ni problema, sva našla. To je cca pol urce ven iz mesta (čez hribe in doline).. Jih pokličem in mi rečejo, da je tam sedež podjetja, dejavnost pa izvajajo v NM.. Ok.. Čeprav sem bil jezen, da na internetu nimajo označeno, kje dejansko izvajajo storitev, ni bilo panike.. greva nazaj v NM. Ker naslova kolega na internetu ni našel jih pokličem.. in glej ga zlomka.. se ne javijo. Poklical me je nazaj, ko sva se peljala že nazaj po avtocesti proti Lj.

Morda ni prav, da pišem o določenem podjetju takole javno, ampak šlo nama je 3h časa in stroški nafte..

V glavnem mene tam ne vidijo nikoli, ker jim stranka očitno ne pomeni nič.

Bi pa rad poudaril, da ne kritiziram NJIHOVIH STORITEV, ampak samo odnos do strank. Očitno imajo dovolj prometa, da takole mimogrede spustijo stranko..
rolleyes-1.gif


Pa lep pozdrav!
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Drugič povprašaj na forumu kje v Lj in bljižni okolici dobro sčistijo avto.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.756
358
83
Vipavska dolina
Po minuti brskanja sem dobil tale naslov
Foersterjeva 13, 8000 Novo Mesto
Je to tam?

Pa jih ne zagovarjam, niti ne poznam ker sem z drugega konca, ampak osebno se če nekam grem pa nisem prepričan točno kje, še prej povprašam po točnem naslovu. Verjamem pa, da ti takšne zadeve dvignejo pritisk...
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
No ja
wink-1.gif
za tak znesek bi tudi v lj z okolico našel kako spodobno storitev.

Drugače pa...teh 150 eur daj v kozmetiko in se avta loti sam. Po treh urah bo toliko veselja da bi po mastercardovo rekli...neprecenljivo
grims-1.gif
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.254
269
83
38
Ljubljana
v LJ te pride globinsko čiščenje notranjosti + zunanje pranje + pranje motorja + poliranje 1x cca 120eur, nevem zakaj si rinu v NM
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Ledenko, na FB-ju me žal ni, da bi videl pravi naslov. Menim pa, da bi to moralo biti na njihovi internetni strani.

Sem že zmenjen v Lj za komplet čiščenje
smile-1.gif


V bistvu mi je zdaj, ko sem pomirjen, kar malo škoda, da sem sploh pisal o vsem tem
smile-1.gif
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
Ne rabiš bit prijavljen na FB-ju, da vidiš naslov (razen če imaš "alergijo" na FB in iz principa ne odpiraš) :p
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.819
113
jaz sem šel za hec iskat po googlu pa kake spletne strani za to firmo sploh ne najde

najde pa takoj fb profil
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Sorry, ampak popolnoma neresno od firme. Čr pa nima toliko za postavitev svoje osnovne strani/vpis v nek poslovni imenik je bolje da sploh ne dela...
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.819
113
že že, imaš prav, ampak avtor teme je prebral naslov na njihovi spletni strani, ki je izgleda sploh ni?
smile-1.gif
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Sorry, ampak popolnoma neresno od firme. Čr pa nima toliko za postavitev svoje osnovne strani/vpis v nek poslovni imenik je bolje da sploh ne dela...

Nima spletna strani in so neresni? Pa sej jo ne rabita. Posla imata fanta dost. Men so tudi težil za to spletno stran, pa sem jo potem le postavil. Ne vem, če mi kaj prinese k boljšemu uspehu. Neki delež je že, kot kaže bi tebe potem zaneslo k meni. Si že IT-jevc.
tongue-1.gif


Je pa dejstvo, da ti tudi kaj uide. Jaz zase vem, da se mi je tudi že kaj takega zgodilo. Pri dveh otrocih in gledanje na to, da bo kaj za v usta, ti včasih kaj uteče. Tempo je hud. Tako je. Ne vem pa, zakaj se še 1x ne pokliče pa bomo uredili zadevo. Ne razumem tudi, ko vsaki stranki rečeš v primeru, da kaj ne štima, naj pokliče pa bomo uredili zadevo. NE, raje razložiti vsem drugim kako je ta [cenzura] naredu, pa še računal mi je. Sam problem je, da ko razlagete vsem naokol, tisti vam ne bodo stvari popravili in bo še vedno ostalo tako kot je.
wink-1.gif


Če je pa post zajebancija, pa tudi OK. Glavno, da se govori.
evil.gif