Avto za starše (mestni, mini SUV/crossover, visoko sedenje)

Izy

Pripravnik
8. maj 2007
191
10
18
Vitara z ročnim je 18+k€! ravnokar kupila kolegica.

Zaradi višjega paketa opreme ali 4x4 pogona, kar pomoje je oboje smiselno a ni bilo navedeno kot pogoj.
Edino avtomatiki vsaj na začetku niso bili posrečeni, kar je škoda, ker to in ogrevan volan še naši manka, da bi bila popolna, pač za ta dnar.
Bom dodal link, če koga zanima, kaj in kako.

VivaVitara forum

So sedaj na voljo že FL modeli. Torej mora biti nekaj popusta na PFL plus zadnja možnost za atmosferski motor je se mi zdi.
 

KejsiStoner

Pripravnik
15. nov 2007
180
6
18
Cabo Verde
Uf, vsi vaši predlogi so načeloma fini, tudi sama sta najprej gledala Vitaro, ampak sta se odločila, da preprosto ne bosta dala tolk za avto. Še pred leti bi ju masiral, naj se malo stegneta, v preteklosti so doma vozili VW in Audi, ampak ju je srečala pamet.

Avto sploh ni vsak dan v uporabi, ubistvu bi bil za njiju kak jajček, če bi bila hrbtenica v malo boljšem stanju. Mislim da bosta šla Capturja pogledat, pa mogoče unega Juka :)
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Zdravo vsem skupaj!

Starša (60-70 let) kupujeta nov avto, trenutno vozita C3 Picasso in je že potreben menjave. Fotr je ekstra visok in potrebuje višje sedenje in vstopanje v avto. Kilometrov na leto ne prav veliko, večina je mestne vožnje s kakšnim izletom v hribe 1x mesečno in 1x letno do hrvaške obale. Ampak to sta zdrla tudi z obstoječim.

Zahteve:
- do 4,30 metra (zaradi garaže)
- visoko sedenje
- parkirni senzorji, hill hold, klima
- avtomatik bi bil super
- ne predrag, max 12-15k, lahko je rabljen cca 2-3 leta

Imate kakšno idejo kaj naj gresta pogledat? Hvala!

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13572581&display=Suzuki Vitara 1.0 BOOSTERJET 2WD COMFORT...

Se zdilaš še za senzorje, pa pozabiš na avtomatika :)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Zaradi višjega paketa opreme ali 4x4 pogona, kar pomoje je oboje smiselno a ni bilo navedeno kot pogoj.
Edino avtomatiki vsaj na začetku niso bili posrečeni, kar je škoda, ker to in ogrevan volan še naši manka, da bi bila popolna, pač za ta dnar.
Bom dodal link, če koga zanima, kaj in kako.

VivaVitara forum

So sedaj na voljo že FL modeli. Torej mora biti nekaj popusta na PFL plus zadnja možnost za atmosferski motor je se mi zdi.
Ni baš neka oprema, ni 4X4, ni LED razen dnevnih (tudi ksenon ni), ni navigacije, ni ledra, ni avtomatik, je pa dvobarvna - zlata s črno streho. 18 jurjev pred dvema tednoma.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
So mi zadnjič razlagali, da je to kao prestižno. Meni je baš vseeno, ker itak strop pogledam samo takrat ko kaj rinem not in je opcija da ga podrgnem ali userjem.