Avto polnilec za tablico

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Imam galaxy tab 4 10.1, pa bi potrboval avtopolnilec. Ker nisem prav najbolj domač v teh vodah, me zanima, kaj pravzaprav potrebujem.

Original polnilec ima output 5,3v in 2.0A. Na internetu je poplava teh car lighter usb pretvornikov z raznoraznimi napetostmi ipd., da ne omenjam micro usb chargerjev. Sedaj a mora biti napetost popolnoma enaka originalu ali ne.

Torej vzeti kaj original od samsunga ali obstaja kakšna dobra alternativa.

Tujina ni problem za nabavo, vendar bi ga potreboval najkasneje v treh tednih.
 

SimonS

Pripravnik
25. feb 2012
332
7
18
Zadnje čase maš poplavo dobrih polnilcev. Majo npr. na Petrolu polnilce z 2x USB, 2.1A + 1A. Evitel (PE Telekoma Lenart) ma podobne, vsaka druga trgovina ma že tamočnejše.
 
22. jul 2007
12.816
1.317
113
123
Pri meni recimo ni potegnilo polnjenje na 3m podaljšku, v bistvu je "polnilo" ampak se je tudi hkrati še bolj praznilo, sem pa uporabil enega 2A kitajčka
sprasujem se.gif
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
to mi je pa čudno, da tablica potrebuje samo 2A. Tolk rabi telefon, pa ima enkrat manjši zaslon.
Prosim sporoči, če ti bo res filalo ob prižganem zaslonu, pa vrjetno boš gor fural navigacijo?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.917
5.462
113
Citat:
Uporabnik SimonS pravi:
Zadnje čase maš poplavo dobrih polnilcev. Majo npr. na Petrolu polnilce z 2x USB, 2.1A + 1A. Evitel (PE Telekoma Lenart) ma podobne, vsaka druga trgovina ma že tamočnejše.

Kaj sedaj...so dobri al ma vsaka druga trgovina ze mocnejse
sprasujem se.gif
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
to mi je pa čudno, da tablica potrebuje samo 2A. Tolk rabi telefon, pa ima enkrat manjši zaslon.
Prosim sporoči, če ti bo res filalo ob prižganem zaslonu, pa vrjetno boš gor fural navigacijo?

Podatke sem prepisal iz originalnega polnilca kateri je bil priložen tablici.

Drgaci bo pa tablica predvajala risanke nadobudnemu 20 mesečniku na cca. 800 km dolgi poti z avtom. Tako da prav nekega bogastva res nebi dajal zanj. No mogoče jo bom kdaj res uporabil za navigacijo, čeprav 10.1 zaslon na sprednji šipi.......
17758-icon_confused.gif
ali pač.
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
10.1 ja, če jo imaš možnost montirat tako, da ti ne vzame pol pogleda na cesto
smile-1.gif
 
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
to mi je pa čudno, da tablica potrebuje samo 2A. Tolk rabi telefon, pa ima enkrat manjši zaslon.
Prosim sporoči, če ti bo res filalo ob prižganem zaslonu, pa vrjetno boš gor fural navigacijo?

Mislim, da bi moralo polniti brez težav - problem bi bil, če bi bil 1A polnilec - z 2A bi moralo čisto normalno polniti. Če se phableti napolnijo v uri s takšnim polnilcem, bi se morale tudi tablice - morda časovno malce dalj
smile-1.gif


Lp
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
daj testiraj; svetilnost nad 90%, zalaufaj navigacijo ali kak film, priklopi na autopolnilec pa glej procente napolnjenosti.