Avto kamera

hja1

Pripravnik
30. mar 2016
185
2
18
Kakšno imate mnenje o Garmin DashCam 35? Obstaja kaj boljšega za ta denar?
 

DoR

Pripravnik
2. sep 2007
247
0
16
Sicer nimam izkusenj z drugimi avtokamerami, ampak v splosnem mi je Garmin DC 35 OK.

Minusi (osebno stalisce):
- zraven kamere dobis nosilec, ki ga je potrebno nalepiti na vetrobransko steklo. Pritrdilna luknja v kameri je sicer univerzalna, vendar pa ob uporabi drugega nosilca (vakumskega) zmanjsas vidni kot kamere (baje, nisem probal).
- prilozeni napajalni kabel je dolg mislim da ca 2m. Ponavadi premalo, da bi ga speljal na tak nacin, da se ga ne bi videlo.

Plusi (osebno stalisce):
- OK slika ter zvok,
- GPS, torej belezi tudi lokacijo + hitrost,
- v paketu dobis 4 GB kartico (ob max nastavitvah dolzina snemanja ca 1h),
- kamera z zvocnim signalom opozarja na premajhno varnostno razdaljo ter prisotnost radarjev (posodobitev podatkovne baze mislim da proti doplacilu).

Jaz sem zadovoljen z nakupom.

P.S - smesno mi je gledati posnetke...nisem se zavedal, da toliko preklinjam med voznjo
smile-1.gif
 

hja1

Pripravnik
30. mar 2016
185
2
18
Hvala sem pogledal poste za nazaj. Sem se ogrel za black vue. Bol diskretna. Mimogrede ima kdo izkusnje v avstriji? Kolikor berem se tam te kamere prepovedane? Glede na to da grem vsaj 1x na mesec v avstrijo nebi kaksni kazni placeval. Smesno, nekje dobis popust pri zavarovanju, drugje pa jih prepovejo :/
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik hja1 pravi:
Hvala sem pogledal poste za nazaj. Sem se ogrel za black vue. Bol diskretna. Mimogrede ima kdo izkusnje v avstriji? Kolikor berem se tam te kamere prepovedane? Glede na to da grem vsaj 1x na mesec v avstrijo nebi kaksni kazni placeval. Smesno, nekje dobis popust pri zavarovanju, drugje pa jih prepovejo :/

Glede Avstrije... ni treba vedno verjeti, kar nasi senzacionalisticni mediji pisejo... v Avstriji te kamere niso prepovedane... na prejsnji strani v tej temi sem dal tudi link do informacij o tem...