Audio Connection Box za Renaulte

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Audio Connection Box, ki omogoča priklop preko priključka USB in predvajalnika iPod.










Sem ga dal vgraditi v Scenica II, res ni poceni, 15 minut dela in naprava > 180 evrov, a zadovoljuje moje potrebe.

USB ključek 4 GB je že na polovico pol in že je gor 500 MP3, priklopil sem pa tudi iPhona in ga naprava spozna ter predvaja glazbo z njegovega diska.

Skratka dela odlično.

Opis izkušnje, če ima še kdo podobne želje, da mu ni potrebno menjati radia in kupovati dodatnega vmesnika za obvolanske komande in displej.
 

Sba

Pripravnik
18. avg 2007
225
1
16
LJ
To imam tudi jaz. Je že tema v drugem podforumu (oz. je trenutno ne najdem (izbrisana?)). S ključkom še nisem probal, večinoma ga uporabljam v navezi z iPodom.

Sem zadovoljen, vendar se mu včasih malce zalomi in morem ugasniti radio, potem pa dela. (Do sedaj je bilo to ene trikrat, tako, da se da preživeti)
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Nisem potem novega radia kupoval, mi ni sedlo, da ni več tako kot je originalno, tega boxa pa ni videti in radio normalno dela, samo MP3 sem pridobi.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ja ok ti imas mogoce malo boljsi radijo k mas novejsi avto ampak kolkr sem sam videl prejsne evrzije teh orginal avtoradijev k so totalna svoh creva,pridobis stistim sonyem dost vec moci,mp3 in vse kar orginal radiji nimajo.

Nerazumem pa tega boxa,prednost je vrjetno v tem da preko radija kontroliras ipoda ali pa usb kljuc(ID3 tag izpise?),ker drugace nevidim poante,ker zadostuje ze navaden adapter za aux za 20eur.
 

Sba

Pripravnik
18. avg 2007
225
1
16
LJ
ID3 ne izpiše, vsaj prek iPoda ne. preko USBja, pa možno da ga. Samo je (vsaj pri mp3 CDju) treba pritisniti na tipko, da se vid.

Prednost je v tem, da ne kvari izgleda, ostanejo ti kontrole .... No, saj se dobijo tudi za to adapterji, je pa cena tako primerno višja. Zvok pa vsaj meni zadostuje že z originalnim avtoradijem.

Cifra bo pa sam odgovoril kako je pri njem.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Takrat smo se pogovarjal da stane sony 4x50w tak kot vsak,za 200eur in imas vse komande in rds,tukaj moras pa koristit orginal radio,ampak pri cifri je vrjetno novejsi in mocnejsi,starejsi od njegovega imajo po 4x10w izhodne moci in so creva,ki komaj da lovijo cisto postajo.



Edino isti ni kot orginal,za take ate k je cifra
cool-1.gif
to dost pomen,jest nebi razmisljal prevec ampak bi samo ven letel.
 
Nazadnje urejeno:

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
katere brutalne cene

moj sistem - pioneer z ipod podporo 145€
kabel za ipod iz hongkonga 6 €
ipod 30 giga iz USA - 250 usd
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
ko sem jaz to testiral ni izpisalo imena komada.. Lahko, da je zdaj z novim FW boljše... Takrat je izpisalo Track 1, Track xy, itd
grin1.gif


Sem si mislil kupit, ker meni je tudi žal za obvolanske komande... Pol sem si premislil, morda kdaj nabavim
grin1.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.338
764
113
Poceni alternativa , brezžično preko radijske frekvence lahko predvajaš MP3 direktno iz USB ključa. Vse to in še več, skupaj s poštnino iz Hong Konga za dobrih 10€... Pa še avti okoli tebe lahko poslušajo tvoj ''radijski'' program.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Kaj več izkušenj s katerimi originalnimi radiji to dela?
Moj ima 4x40, Cabasse ozvočenje, ampak MP3 pa še ni bil (v začetku leta)...
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Na servisu Setnikar v Dragomlju so strokovnjaki in oni bodo vedeli, pa še zmontirali, če se boš odločil za nakup.