Audi A4 Avant vs. Mercedes C220CDI

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.153
2.251
113
Ja in kaj zdaj kažeš? 10 let star spokan in nikoli negovan leder? Kakšen pa naj bo? V familiji je tudi A8 ki imajo cca. 600t km in leder kaj hudo ni zguran, je pa res da se vsako leto sčisti in namaže. Je pa ta leder ki si ga prilepil totalno brezizrazen, izgleda kot lakirana vrečka za smeti. Vprašanje če ni to twinleder ki ga Audi rad ugrajuje. Skratka groza.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Glej..osebna preferenca, kar glej kako folk piše o vzdrževanju avtomobila, čudno da te še niso napadli ala bebec, da mažeš sedeže pa jih čistiš, to opere dež in pa nove hlače... :zavijazocmi:

Nobenega ne prepričujem v nič, ampak tudi na trgu je poln leder bolj kot ne out. Jaz bi usnje res čist povsod, sam direkt na sedalnem in hrbnem delu ne. :)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.153
2.251
113
No jaz pa bi, vidiš kako smo si različni in prav je tako. Še dobro da imam podzemno garažo in nimam v 98% težav z ledenim ali razgretim ledrom.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.435
4.540
113
No jaz pa bi, vidiš kako smo si različni in prav je tako. Še dobro da imam podzemno garažo in nimam v 98% težav z ledenim ali razgretim ledrom.

Sam imam alcantaro na sedalnem in hrbtnem delu, na robovih pa usnje, kar se mi zdi top kombinacija. Čisti se odlično tudi alcantara, kakšna je na dolgi rok pa ne vem še.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
To se pa ne strinjam in ravno to mene odbija pri ledru, da je rabljen tako grd. Da se mi malo zguba, kar je povsem normalno in se ne da rešit z vzdrževanjem je meni nesprejemljivo. Tudi volani so mi groza ko postanejo gladki, tako da kar gledam da imam kemijo, ki jih čimdlje ohrani matt.

Alkantara kombinacije pa naj bo Audi Ali BMW se mi zdijo daleč najbolje ohranjene pri rabljenih. Gretje je še bolj učinkovito oz. skorajda nepotrebno če ni usnja, raje bi potem zbral ogrevan volan namesto sedežev oz. seveda oboje. :)

Malo offtopic.

Kaj imaš za mazanje volana? Me moti gladek Bmw M volan in ne vem s čim naj se ga lotim...