Arhitekt za ureditev dvorišča

nick

Pripravnik
3. sep 2007
131
0
16
Ali pozna kdo kaksen projektni biro ali projektanta arhitekturne stroke kot individualca, ki bi mi naredil dokumentacijo za ureditev dvorišča?

LPN.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Rok Poles - od Petra Polesa brat. Prvi mi je pač zdej padel na um, ker smo se vcasih druzli. kolk pa je "dober v stroki" pa ne vem. ampak glede na preteklost bi znal ime imeti kaksno izkrivljeno idejo o tvojem dvorišču
grims-1.gif




http://www.arhiforum.si/directory.php?mid=06747&get=14



pobrskaj tukaj...
 
Nazadnje urejeno:

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Za ureditev dvorišča (ureditev okolice) ne potrebuješ dokumentacije kokr je meni znano. Sej se ne boš nič gradil. Priporočam ti, da greš v knjižnico in prelistaš revije o ureditvi hiš in okolice, da dobiš mal idej. Verjetno maš pa tud na internetu dost tega, ker ti krajinski arhitekti ti verjetno velik zaračunajo naredijo pa nič kaj spektakularnega (razen če ni max. pri porabi denarja kar dvomim).
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Nad našo pisarno so ravno ljudje, ki jih potrebuješ...
smile-1.gif

Lahko jim pišeš na point@siol.net, če pa še kaj potrebuješ pa mi piši in se lahko z njimi dogovorim, saj jih kar dobro poznam.
 

nick

Pripravnik
3. sep 2007
131
0
16
sem jim poslal mail - sedaj cakam da odgovorijo.

Lahko jih malo pobezaš...

LP.
 

Babette

deklica
31. jul 2007
862
0
16
32
Ljubljana
Citat:
Uporabnik nick pravi:
Ali pozna kdo kaksen projektni biro ali projektanta arhitekturne stroke kot individualca, ki bi mi naredil dokumentacijo za ureditev dvorišča?

LPN.

Jes ti lahko pomagam in zrisem vse kar rabis, samo pocakaj se 4 leta da dokoncam fax.
grin1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Emm... a ni tko, da če delaš recimo novo dvorišče, da rabiš vseeno prijavit kot spremembo zunanjosti al pa kej tacga brezveznega? Tko kot recimo zasteklitev balkona recimo, ko tut nič ne zidaš ampak samo prišraufaš pa zasilikonaš in stoji, dokler stoji
grin1.gif


lp
Peter
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Citat:
Uporabnik nick pravi:
sem jim poslal mail - sedaj cakam da odgovorijo.

Lahko jih malo pobezaš...

LP.

Bom šel v ponedeljek gor do njih na kavo, pa jim bom omenil glede tega.
grims-1.gif