app za snemanje klicev

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
Xiaomi omogoča na skoraj vseh telefonih uporabo uradnega indonezijskega ROM-a, ki ima MIUI Dialer in že v osnovi omogoča
snemanje. Tudi SLO jezik je zraven.

T
 
  • Všeč mi je
Reactions: nemenabijat

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
S katero aplikacijo lahko "preskeniram" audio posnetek "dihanja" preko noči. Torej da mi aplikacija nariše graf "glasnosti" tekom posnetka. Kot nek kardiogram.
Lahko tudi program za PC, bom tja preneel program. bo tam lažje skenirat "kardiogram"
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Hmm... Zdravje od Huaweja snema "glasove" v spanju preko noči.
Vidiš graf "hrupa" in posamezne posnetke smrčanja ali drugih glasov.

1696435573938.png
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Iz MS trgovine sem DL Wavepad by NCH. Ugotovil sem da moj stari potopni "diktafon" posname premalo natančno oziroma ji bel predaleč od izvora dihanja. POsnel je sicer "skrripanje postelje" vsake pol ure, ampak nekega zastoaj dihanja ali kaj podobnega pa ne me.
Mogoče se enkrat sliši malo bolj globoko dihanje ampak same prekitnitve pa na žalost ne. Bo treba mikrofon bližje postavit ali pa dobiti bolj občutljivega.
S katero aplikacijo lahko "preskeniram" audio posnetek "dihanja" preko noči. Torej da mi aplikacija nariše graf "glasnosti" tekom posnetka. Kot nek kardiogram.
Lahko tudi program za PC, bom tja preneel program. bo tam lažje skenirat
 

Priponke

  • spanje.JPG
    spanje.JPG
    63 KB · Ogledi: 24

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
CUBE ACR
Odlično dela na galaxy s23 ultra, snema tudi whatsup.
preizkušam na Xiaomi redmi note pro 9:
- osnovna aplikacija je takoj javila da brez helperja, ki se presname direktno iz njihove spletne strani, ne bo nič;
- inštaliran tudi helper; delovanje:
- če si v tihem prostoru, se sogovornika sliši dovolj dobro; tvoj lastni glas je sicer premočan, ampak ok, bolje to kot nič;
- če imaš kakršenkoli šum v ozadju, se sogovornika ne sliši nič; razen če vklopiš zvočnik, potem se ga ne samo ob šumu, ampak tudi ob ropotu v ozadju sliši odlično.